Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
ZMIANA STRONY
Drodzy Czytelnicy

Zamierzeniem Naszym jest uruchomienie nowej strony sekcji rugby jeszcze przed pierwszym spotkaniem, jakie zespół Posnanii rozegra u siebie – 3 września. W związku z pracami, jakie przedsięwzięła Redakcja wspólnie z Grupą IMJinteraktiv w sprawie modernizacji i zmiany wizerunku strony, należy się Wam parę słów wyjaśnień.

Strona sekcji bowiem w obecnej formie istnieje od 2004 roku. W trakcie tych lat podejmowaliśmy próby zmian szaty graficznej oraz dodawaliśmy kolejne, nowe elementy, których celem było uatrakcyjnienie platformy. Wszystko oczywiście po to, byście tym chętniej odwiedzali nas, a tym samym brali czynny udział w życiu poznańskiego rugby. Zważywszy jednak na fakt, iż w dobie tak dynamicznego postępu medialnego i technicznego wygląd strony sekcji pozostawiał już wiele do życzenia, wspólnie z Prezesem, Panem Tomaszem Rybackim podjęliśmy decyzję o całkowitych zmianach.

W lipcu br., przenieśliśmy całość treści na serwery firmy IMJ, natomiast w chwili obecnej finalizujemy: ogólną koncepcję wyglądu, czyli grafiki i budowy oraz kwestię przeniesienia całości treści wiadomości, jak i Waszych wpisów.

Oprócz jednak pozytywów, przebrnąć musimy wspólnie przez drobne utrudnienia. Argumenty in plus pozostawię bez komentarza – dostrzeżecie je sami, mam jednak nadzieję, że co najważniejsze, spotkają się one z Waszym ciepłym przyjęciem. Co istotne, Wasze loginy również pozostaną bez zmian.

W momencie uruchomienia nowej platformy, jedyne podkreślam utrudnienie, jakie Was spotka jest takie, iż Każdy z Was będzie zmuszony do zmiany swojego indywidualnego hasła dostępu w procesie logowania.

Liczymy na to, iż wszystko, co robi cały Zespół Redakcyjny w kooperacji z IMJ, nie tyle spotka się z Waszym histerycznym aplauzem, co przynajmniej z pozytywną oceną. :))

Redakcja

#1 | Pawelek dnia sierpień 19 2011 10:57:47
Czekam niecierpliwie na "nową" stronę. Pozdrowienia dla pracusiów z Redakcji.
#2 | Polonia dnia sierpień 19 2011 20:54:18
Tak trzymać i do zobaczenia na nowej platformie.Smile
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?