WYNIKI PLR 7
II Turniej PLR 7 odbył się w niedzielę 4 września w Jarocinie na boisku przy ul.Kazimierza Wielkiego.

Muszkieterowie zdobyli IV miejsce - ale jak podkreśla Trener K.Sz. żaden to wstyd dla poznańskiej młodzieży ponieważ w eliminacjach przegrali z rywalami z Wielkopolski - podopiecznymi Romana Biskupskiego - Tytanem Gniezno tylko 5:7 (do przerwy 5:0) a w małym Finale niestety również ulegli temu samemu prtzeciwnikowi 7:10 (do przerwy wygrywając 7:5).
W ocenie Hed Kołcza J. Szczepańskiego, to wakacyjna przerwa spowodowała, iż zabrakło zimnej krwi w ostatnich sekundach meczów...

Trener mimo wyniku jest bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Młodzi Poznaniacy w półfinale ze Zgierzem potrafili gonić wynik ...prawie remisując...., a w meczu o brąz ....no cóż...zabrakło doświadczenia i zachowania tej "zimnej" krwi… i, co najistotniejsze wykonywania założeń taktycznych Trenera.

Jednak, jak mówi mongolskie przysłowie: Pierwsze Koty za Płoty!....ponieważ już w najbliższą Niedzielę będziemy nasłuchiwać wieści z Zielonej Góry, gdzie prawdopodobnie Trener Jakub Szczepański zamierza wystawić ponownie poznańską młodzież na próbę, gdyż mecz II ligi z Frogsem został przełożony na inny termin...

Juniorów i zaplecze Posnanii czeka jeszcze trening w środę (19.00) i w czwartek (18.00) przed kolejnym turniejem PLR7 w Zielonej Górze.

Warto nadmienić, że wśród Zawodników biorących udział w świetnie przygotowanym turnieju w Jarocinie brali udział:

Trener: Jakub Szczepański

Na zakończenie Trener Szczepański podkreślał wielokrotnie, iż: „Nowi Zawodnicy bardzo dobrze się zaprezentowali podczas turnieju: Norbert i Aleksander zdobyli pierwsze historyczne swoje punkty, a Damian dzielnie wspierał młyn swoją siłą. Z "doświadczonych Młodych " na wyróżnienie zasługuje Michał Wrona Gawroński, Wojtek Cieślewicz (10) oraz mocny Kadet Hugon Noszczyk.

Wszystkim Zawodnikom należy się pochwała za chęć do gry, nieustępliwość i charakter oraz fakt, że ..... pojechali tam na własny koszt i miejmy nadzieję, że nie żałują!

WYNIKI:

Grupa A: 1.AZS AWFiS Gdańsk,4.RC Wrocław,5.Włókniarz Zgierz,8.Owal Leszno,9.Sparta Jarocin

Grupa B: 2.RC Zduńska Wola,3.Posnania Poznań,6.Tytan Gniezno,7.Szarża Grudziądz,10.Dragon's Żmigród