Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
UDANY WYJAZD.
Bardzo korzystnie wypadł jedyny tej jesieni wyjazd kadetów Posnanii na Turniej Regionów do Lublina. I nie bynajmniej o wynik sportowy tu chodzi: tak długo jak większość kadr wojewódzkich będzie składała się z zawodników jednego klubu, walka o 1 miejsce będzie co najwyżej teoretyczna. Wyjazd przyniósł korzyści szkoleniowe, co podkreślali trenerzy połączonych sił Wielkopolski i Łódzkiego, a zadowolenie chłopaków z podjętej walki było aż nadto widoczne.
Grając w silniejszej /w stawce 6 ekip/ grupie eliminacyjnej, "nasi" pokonali w pierwszym meczu Małopolskę 14:0 /7:0/, po dwóch przyłożeniach S. Ostrowskiego i P. Borowczaka. W drugim starciu, nie sprostali Mazowszu I 40:0 /19:0/, stawiając skuteczny opór jedynie w pierwszych minutach. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż trener M. Żórawski dał pograć wszystkim z 27 mających do dyspozycji zawodników, a to też wielka sztuka! Poznańsko- łódzka "koalicja" sprężyła się na finał o III miejsce, niestety po wyrównanym meczu uległa minimalnie /rzutem karnym/ Lubelskiemu 0:3 /0:3/.
Jesienny przegląd kadr wojewódzkich, zgodnie z prognozami wygrało Mazowsze I, prowadzone przez M. Misiaka, pokonując w finale Pomorze 19:0 i nie tracąc ani jednego małego punktu we wszystkich trzech meczach.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?