Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
POWSTAJE NOWA, ŚWIECKA TRADYCJA
Działacze Wielkopolskiego Okręgowego Związku Rugby wyszli z inicjatywą zorganizowania po raz pierwszy w historii, Mistrzostw Wielkopolski Seniorów w Rugby 7.

Ten jednodniowy turniej odbyłby się w sobotę, 22 października, na boiskach Klubu Sportowego „Posnania”, ul. Słowiańska 78. Godziny jego trwania zostałyby ustalone, po zgłoszeniach zainteresowanych udziałem klubów. A grono potencjalnych uczestników jest spore: Tytan Gniezno, Sparta Jarocin, Owal Leszno, AZS Politechnika Poznańska, AZS AWF Poznań, RGB Śrem, oczywiście gospodarze i być może młoda „falanga” Rugby Oldboy Club Poznań!

Ideą tego wydarzenia jest nie tylko jego sportowa rywalizacja, która ma wyłonić pierwszego, historycznego mistrza regionu w olimpijskich „siódemkach”. Dla organizatorów NAJWAŻNIEJSZY będzie już sam udział i późniejsze piknikowe spotkanie całego, bez wyjątku, rugbowego środowiska Wielkopolski. Być może podczas turnieju uda się wypracować wspólną koncepcję przywrócenia „życia” naszemu okręgowi, bowiem wciąż rosnąca liczba ośrodków w województwie, wymaga koordynacji i wsparcia.

Z uwagi na fakt, że turniej ten nie figuruje w preliminarzu żadnego z klubów, od wszystkich, którzy odniosą się do tej inicjatywy życzliwie, oczekuje się minimalnych działań, w zakresie finansowego wsparcia i pomocy w pozyskaniu przez kluby potencjalnych sponsorów (instytucjonalnych i prywatnych)! Każda, najmniejsza nawet dotacja będzie mile widziana i sprawi, że turniej zyska na oprawie.

Pozostaje mieć nadzieję, że zawody te staną się od 2011, cyklicznymi, organizowanymi co roku w innym ośrodkuBrak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?