Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
DECYZJE KGiD PRZY PZR
Podjęte decyzje:

* Krzysztof Hotowski (Budowlani S.A. Łódź) – w oparciu o przedstawione wyjaśnienia i opinię Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie zawodnik został ukarany naganą za wykrycie w jego organizmie niedozwolonych stymulantów po finałowym meczu z Arką Gdynia w dniu 18 czerwca 2011 r.

* Krzysztof Banaszek (KS Budowlani Lublin) – - w oparciu o przedstawione wyjaśnienia i opinię Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie zawodnik został ukarany 6-miesięczną dyskwalifikacją (do 20.02.2012) za wykrycie w jego organizmie niedozwolonych środków (THC) po meczu ligowym z Orkanem Sochaczew w dniu 20 sierpnia 2011 r.

* Komisja zweryfikowała nierozegrane mecze I ligi: RKS Skra Warszawa v RC Arka II Gdynia i Czarni Pruszcz Gdański v MKS Pogoń Siedlce z dnia 8.10.2011 jako walkowery dla gospodarzy. Drużyny, które nie dotarły na zawody podlegają karom przewidzianym regulaminem rozgrywek.

* Komisja zweryfikowała spotkanie II ligi RC Częstochowa v Frogs&Co Warszawa z dnia 25.09.2011 jako walkower dla gospodarzy. Jednak wobec stawienia się drużyny z Warszawy na zawodach i rozegraniu gry treningowej postanowiono odstąpić od nałożenia kary finansowej przewidzianej regulaminem rozgrywek.

* Na wniosek trenera kadry narodowej 7 oraz prośbę RC Lechia Gdańsk, której pięciu zawodników (w tym czterech z formacji ataku) otrzymało powołania do kadr narodowych Komisja Gier i Dyscypliny postanowiła zmienić termin grupowego meczu w ramach Pucharu Polski z 16 na 19 października, obligując gospodarzy do bezzwłocznego wyznaczenia godziny rozpoczęcia spotkania.

* Wobec braku zgody MKS Pogoń Siedlce na prośbę RzKS Juvenia Kraków o zmianę terminu meczu pucharowego i braku wyraźnych powodów dla których miałoby do tego dojść Komisja podtrzymała wyznaczoną datę (16.10. 2011 godz. 13.00) jako termin rozegrania tego spotkania.

* Na prośbę AZS UZ RC Zielona Góra wyrażono zgodę na rozegranie meczu II serii gier: RK Wda Świecie – AZS UZ RC Zielona Góra przed startem rundy wiosennej rozgrywek II ligi. Ustalony termin meczu powinien zostać przekazany do biura Związku w najkrótszym możliwym terminie.

źródło: pzrugby
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?