Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
UDANA INAUGURACJA ELIMINACJI DO MPJ

Posnania Poznań - Budowlani Łódź - wynik 19-12 (14-5)


Punkty dla Budowlanych:
Czarniak 7 (1P, 1Pd)
Szczepaniak 5 (1P)

Punkty dla Posnanii:
Nawrot 5 (1P)
Gruszczyński 5 (1P)
Noszczyk 5 (1P)
Kapustka 4 (2 Pd)

bez kontuzji
żółta kartka - Nawrot (Posnania)

SKŁADY OBYDWÓCH ZESPOŁÓW:

Budowlani Łódź:
ZABOKRZYCKI
PISARSKI
KUBUS
LUDWICZAK
MAŁECKI S.
KUJAWA
KIEDOS
STĘPIEŃ
STOKOWSKI
WILCZYŃSKI
CYWIŃSKI
CZARNIAK
BILICKI
MAŁECKI B.
SZCZEPANIAK
KORBOWNIK
KOCIŃSKI
MAJCHERCZYK
DANYCH

Posnania Poznań:

NOWAK
STAWICKI
BOBEK
NAWROT
WIECZOREK
WRONA
BARTOSZ
CIEŚLEWICZ
NOWICKI D.
PŁOTKOWIAK
KALINOWSKI
TANDECKI
GRUSZCZYŃSKI
GDULA
BĄKOWSKI
NOSZCZYK
KAPUSTKA

W ocenie obydwóch trenerów mecz był wyrównany - dużo błędów indywidualnych po jednej i drugiej stronie. Drużyny mocno okrojone o zawodników kontuzjowanych i chorych.

Najlepszymi na boisku zostali uznani w oczach Trenerów Szczepańskiego i Szulca: Stępień Szczepan (Budowlani) - świetna gra ofensywna i Bąkowski Patryk (Posnania) - dobre kopy i zawieszenia z pola obrony.

Następny mecz eliminacyjny w grupie zachodniej odbędzie się w Rabie Niżnej (11/12.11.2011 r.) Gorce vs. Posnania.


W ubiegły weekend również odbyło się inne spotkanie z naszej grupy eliminacyjnej do MPJ.

RC Gorce Raba Niżna 7:29 (0:24) Budowlani Łódź


Punkty:

Gorce: Ząbczyński Krzysztof 5, Knowa Jarosław 2

Łódź: Kujawa Łukasz 5, Stępień Paweł 10, Wilczyński Maciej 5, Szczepaniak Kamil 9

Żółta kartka: Wilczyński

Składy:

Gorce:
1. Trzos Kamil
2. Perz Michał
3. Stożek Rafał
4. Tomala Dariusz
5. Homoncik Henryk
6. Kuczaj Mirosław
7. Morawski Iwo
8. Knowa Mariusz
9. Miśkowiec Piotr
10.Czupryna Jan
11.Miśkowiec Marek
12.Knowa Jarosław
13.Ząbczyński Krzysztof
14.Kuczaj Szymon
15.Pacia Piotr
16.Molęda Roger
17.Góralik Grzegorz
18.Szostek Dominik
19.Knowa Mirosław
20.Flig Dawid
21.Lach Michał

Trener:
Łukasz Kościelniak

Łódź:
1. Zabukrzycki Bartosz
2. Krbownik Mateusz
3. Kubus Przemysław
4. Kiedos Artur
5. Ludwiczak Mateusz
6. Kujawa Łukasz
7. Stokowski Wiktor
8. Stępień Paweł
9. Wilczyński Maciej
10. Kubik Bartosz
11. Szczepaniak Kamil
12. Plich Dominik
13.Bilicki Mateusz
14. Zmelonek Krzysztof
15.Czarniak Łukasz
16.Małecki Stanisław
17.Burek Tomasz
18. Małecki Bogumił
19.Danych Łukasz
20.Cywiński Jakub

trener:
Krzysztof Szulc


Qba
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?