Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
WALNE ZGROMADZENIE DELEGATÓW
Zgodnie z wcześniejszą informacją wczoraj minął termin zgłaszania uwag do składu delegatów na Walne Zgromadzenie Delegatów, które rozpocznie się w sobotę, 10 grudnia o godz. 11.00 w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie przy Wybrzeżu Gdyńskim 4.

W stosunku do listy ogłoszonej w dniu 29/11/2011 zaszły niewielkie zmiany w delegacjach członków Związku. Dotyczą one następujących klubów:

1. Budowlani Łódź – gdzie miejsce Piotra Serafina zajmie Wiesław Chudzik,
2. Lechia Gdańsk – Grzegorz Kacała w miejsce Piotra Płoszaja,
3. Posnania Poznań – Tomasz Kapustka zastąpi Krzysztofa Hebdę,
4. Kaskada Szczecin – Hubert Saroska w miejsce Jacka Jasińskiego.

Pozytywnie zweryfikowano delegatów: Arki Gdynia, Lechii Gdańsk, Orkana Sochaczew, Budowlanych Łódź, Posnanii Poznań, Budowlanych Lublin, Juvenii Kraków, AZS-AWF Warzsawa, Czarnych Pruszcz Gdański, Ogniwa Sopot, BBRC Łódź, Skry Warszawa, Pogoni Siedlce, Frogs&Co Warszawa, RC Częstochowa, Tura Chojnice, RC Ruda Śląska, RK Unisław, Arki Rumia, RC Gorce Raba Niżna, Lubelskiego OZR, Śląskiego OZR, UKS Kmicic, Gentelmen’s Łódź RC, KS Wda Świecie, UKS Lider, RC Biało-Czarni Nowy Sącz, UKS Alfa Bydgoszcz, RK Czarni w Bytomiu, UKS 5 Wilda Poznań, MKR Siedlce, Kaskady Szczecin, UKS Karb Bytom, Sparty Jarocin, RK Koliber Sosnowiec, UKS Gorce.
Warunkowo (o ile do soboty wypełnią przyjęte na siebie zobowiązania) możliwy jest udział delegatów: Małopolskiego OZR, Pomorskiego OZR, Warszawsko-Mazowieckiego OZR, UKS Jantar Pruszcz Gdański, Olimpii Elbląg, Nowa Huta RK, WKS Floty Gdynia.

Porządek obrad Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Delegatów Polskiego Związku Rugby:

1. Otwarcie Walnego Zgromadzenia (godz. 11.00)
2. Wybór przewodniczącego obrad
3. Przyjęcie Porządku i Regulaminu Walnego Zgromadzenia
4. Wybór Komisji Walnego Zgromadzania:
a) Komisji Mandatowo-Wyborczej
b) Komisji Statutowej, Uchwał i Wniosków
5. Wystąpienie prezesa Związku
6. Sprawozdanie sekretarza generalnego
7. Wręczenie odznaczeń i wyróżnień dla zasłużonych działaczy i zawodników
8. Sprawozdanie Komisji Mandatowej
9. Sprawozdanie przewodniczącego Komisji Rewizyjnej
10. Wybór Komisji Skrutacyjnej
11. Głosowanie nad absolutorium dla ustępujących władz
12. PRZERWA (ok. godz. 12.45)
13. Sprawozdanie Komisji Wyborczej oraz zgłaszanie kandydatur z sali na funkcję prezesa Związku
14. Wybór prezesa Związku
15. Dyskusja: reprezentacja narodowa, rozgrywki krajowe, sprawy organizacyjne
16. Sprawozdanie Komisji Skrutacyjnej – ogłoszenie wyników wyboru na funkcję prezesa Związku
17. Sprawozdanie Komisji Wyborczej oraz zgłaszanie kandydatur z Sali do Zarządu i Komisji Rewizyjnej
18. Wybory Zarządu i Komisji Rewizyjnej
19. Dyskusja: sprawy różne
20. Sprawozdanie Komisji Skrutacyjnej – ogłoszenie wyników wyborów do Zarządu i Komisji Rewizyjnej
21. PRZERWA – (ok. 14.45; pierwsze spotkanie nowego Zarządu i nowej Komisji Rewizyjnej)
22. Wystąpienie nowego prezesa i nowego przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, informujące o ukonstytuowaniu się nowych władz Związku
23. Sprawozdanie Komisji Statutowej, Uchwał i Wniosków – przyjęcie ewentualnych zmian w Statucie oraz Uchwały Walnego Zgromadzenia
24. Zakończenie Walnego Zgromadzenia (około godz. 16.45).

źródło: PZRUGBY
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?