Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
MEETING WITH TYTUS - PART 3.
Czytelniku, a być może niebawem uczestniku… Podstawowym założeniem treningów jest działanie prewencyjne przed urazami i kontuzjami wykluczającymi zawodników, nie rzadko, na zawsze z danej dyscypliny sportowej.

Powaga tego problemu, który jest dosyć powszechny w dzisiejszym sporcie, skłoniła mnie do stworzenia programu, który ma oddziaływać wielopłaszczyznowo na układ nerwowo-mięśniowy. Celem nadrzędnym jest podnoszenie świadomości kontroli ruchu wśród zawodników zarówno w niskim jak i wysokim progu obciążeń.

Perfekcyjne skoordynowanie własnego ciała pozwala na: szybką i adekwatną reakcję, minimalny wydatek energetyczny z maksymalną efektywnością ruchową, precyzję ruchu oraz niski poziom wyniszczenia tkankowego (brak urazów wynikających z mikrouszkodzeń więzadeł, ścięgien, mięśni).

Ostatecznie sobotnie spotkania umożliwią adaptację do wyższych obciążeń treningowych co w znaczący sposób przyczyni się do przesunięcia granic wysiłkowych Waszych organizmów. Wszystkich ciekawych i zainteresowanych zapraszam, bo warto dążyć do samodoskonalenia.

Tytus Sieńczak


Ze swojej strony przypominamy, o kolejnym spotkaniu z Trenerem Tytusem, które odbędzie się, jak zwykle w sobotę o godzinie 10.00 na hali K.S. Posnania Poznań.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?