Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
PEŁNE ZROZUMIENIE.
Inna pora roku, inna pora dnia, inny przeciwnik, ale pełne życzliwości i zrozumienia nastawienie "kiboli" Kolejorza do kwestujących chłopaków z Posnanii, ponownie takie same!
Piątkowa zbiórka pieniędzy na nowy wózek dla Kuby Krauzego pokazała namacalnie istniejącą więź sympatii sympatyków "gały" do wiernych zwolenników "jaja". Dla w większości bardzo młodych adeptów rugby, którzy za namową trenerów /i zgodą rodziców/ zjawili się na meczu ligowym, by wesprzeć starszego kolegę, samym przeżyciem było już obserwowanie ulubieńców Poznania na żywo. Wejście z puszkami bez jakichkolwiek zahamowań w pełne trybuny, należy uznać za pierwszy akt... dorosłości. Wszyscy byli szczęśliwi i zadowoleni, a sprzyjała temu właśnie atmosfera przy Bułgarskiej- juniorzy, kadeci, młodzicy, a nawet jeden żaczek Posnanii, czuli wyjątkowość tej chwili, a kwota jaką zebrali nie tak ważna, jak sam fakt udziału...
Na koniec wypada wymienić tych, którzy uczestniczyli w drugiej akcji zbierania funduszy dla "Itiego": Tytus Sieńczak i Michał Hebda /obaj po raz drugi!/, Piotr Lasik, Krzysztof Jakubowski, Jacek Mielcarek, Jakub Łuczak, Patryk Wyrwas, Michał Kalka, Mikołaj Rachelski /kopiący w przerwie piłki w poszczególne sektory/, Maciej Kaczmarek, Arkadiusz Góral, Bartosz Balcerski, Daniel Trybus, Patryk Nowicki, Wojciech Kapustka i Michał Gabinet.
Podziękowania dla młodzieży pojawią się wkrótce, wraz z ogłoszeniem finansowego wyniku- dziś specjalne ukłony w stronę włodarzy Lecha i koordynującej akcję dyrekcji Posnanii.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?