Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
NOMINACJA.
W miniony poniedziałek, Gazeta Poznańska ogłosiła pełną listę sportowców Wielkopolski, nominowanych w tegorocznym plebiscycie na najpopularniejszego sportowca naszego miasta i regionu, w roku 2005.
Jest nam ogromnie miło poinformować wszystkich, że w tym doborowym, juz na samym początku rywalizacji towarzystwie, znalazł się Paweł Najdek, podopora winogradzkiej "piętnastki"!
Wkład "Bystrego" w zdobycie po 22 latach medalu Mistrzostw Polski, jest niepodważalny. Grający na III linii młyna Paweł, włożył wiele pracy nie tylko w swój powrót, po ciężkiej kontuzji, do podstawowego składu, ale także w to, by jak przed laty, być taktycznym i mentalnym liderem formacji, jego siłą napędową. Mimo nieco słabszej gry Posnanii jesienią, jako zawodnik zanotował dalszą progresję.
Dlatego nie traktujemy jego nominacji w popularnym wielkopolskim plebiscycie, jedynie jako formy docenienia tegorocznych "brązowych Muszkieterów", ale także roli, jaką odgrywa we wciąż młodym i perspektywicznym teamie z Winograd.
Nie trzeba oczywiście dodawać, że teraz Paweł i jego ukochana dyscyplina, czekają na konkursowe głosy wszystkich sympatyków owalnej piłki! Szczegóły w Gazecie Poznańskiej.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?