Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
PODSUMOWANIE D. MACHLIKA
Trener D. Machlik:

"Spotkanie w Krakowie przeciwko Juvenii było bardzo zacięte i myślę, że z perspektywy czasu najcięższe w tegorocznej lidze. Krakowianie bowiem ściągnęli na ten mecz 2 dodatkowych zawodników: Konrada Jarosza, znanego z boiskowych prowokacji, który konstruował całą grę oraz Marka Odolińskiego, którego zdołaliśmy bez najmniejszych problemów poskromić.

Na odprawie przedmeczowej uczulałem przede wszystkim zawodników aby grali swoją grę, nie pozwalając narzucić sobie stylu Juvenii, czyli wejść obok przegrupowań i następnie podań do formacji ataku, jak się okazało strategii znanej niemal od zawsze.

Przed samym meczem Muszkieterowie doskonale zdawali sobie sprawę, iż w spotkaniu przeciwko Krakowianom wygra charakter, opanowanie i wola walki. Dążyłem do tego by zawodnicy, mimo presji potrafili ułożyć sobie ten pojedynek mentalnie, by grali do końca z uporem i determinacją, a że tak się stało, pokazał wynik.

Posnania zaczęła mecz od mocnego akcentu i z pełną koncentracją. W przekroju całego spotkania niezwykle uciążliwe w stylu gry Juvenii było „zabijanie gry” poprzez leżenie na piłce, co w konsekwencji uniemożliwiało nam szybką grę ręką na którą byliśmy nastawieni. Skoro jednak w takich przypadkach arbiter nie interweniował, gra robiła się coraz bardziej nerwowa. Chwała jednak Muszkieterom za to, iż zachowali zimną krew nie dając się sprowokować. Patrząc na spotkanie z punktu widzenia szkoleniowca, nie waham się podkreślić, iż nasza gra była bardziej poukładana, a w mecz włożyliśmy dużo więcej serca i sił, co najbardziej u zawodników cenię. Gracz bowiem bez serca do walki, a jednocześnie spokojnej, „zimnej” głowy, nie mieści się w moim planie budowy mocnego i dojrzałego zespołu.

Pragnę im Wszystkim za to Podziękować. "

Skład:
Wyrwas, Lasik, Adamczyk - Jakubowski, Paul - Krysztofiak, Borowczak, Zdun (ŻK) - Kokotkiewicz, Adamski - Bosiacki, Paszczak, S. Gruszczyński, Trybus, Korek, Szypura, Ziółkowski, Chwiałkowski.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?