Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
WZMOCNIENIE Z ANTYPODÓW
W trakcie pobytu grupy sympatyków i działaczy Klubu Posnania Poznań na meczach Pucharu Świata w rugby w Nowej Zelandii, Kierownik I Zespołu, Jacek Kalka przeprowadził wstępne rozmowy na temat transferu nowego zawodnika.

"Obserwowaliśmy od dłuższego czasu, dzięki uprzejmości Trenera zespołu nowozelandzkiego, gracza młodzieżowej drużyny. W naszej ocenie jest to zawodnik który wniesie nową jakość w drużynie Muszkieterów" - wyznaje J. Kalka.

Od momentu zakończenia Mistrzostw Świata w rugby, Klub Posnania w dalszym ciągu zmierzał do określenia zasad i formy zaadoptowania zawodnika w Poznaniu. Wielomiesięczne negocjacje wreszcie zakończyły się nieoczekiwanym sukcesem zarówno ze strony działaczy nowozelandzkich, jak i ze strony z dawna wyczekiwanego sponsora.

Rodzimy klub zawodnika, wyraził mianowicie zgodę na przeniesienie młodego gracza z Antypodów. Jednocześnie sponsor, o którego Klub zabiegał od wielu miesięcy, przychylił się do zasad i wymiaru finansowego omawianego transferu.


"Zawodnik o którego staraliśmy się od paru miesięcy jest wyróżniającym się graczem swojej drużyny. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni z wyniku rozmów z tamtejszym Klubem. Starać się oczywiście będziemy aby gracz ten na stałe grał w barwach Posnanii. Bierzemy pod uwagę początkowy problem w aklimatyzacji i wkomponowania się w poznańską drużynę, jednak uważam, iż szybko znajdziemy płaszczyznę porozumienia." - podkreśla Prezes Sekcji Rugby K.S. Posnania, T. Rybacki.

"Jako, że Posnania jest zespołem na pół profesjonalnym, nie oferującym wynagrodzenia dla graczy, tym bardziej propozycja sponsorska okazała się kluczowa w tego rodzaju negocjacjach. W ubiegłych latach miały miejsce przypadki, gdy próby ściągnięcia nowych zawodników kończyły sie fiaskiem z uwagi na zbyt szczupły (albo żaden) budżet lub działania innych klubów . W chwili obecnej jesteśmy traktowani wyraźnie priorytetowo zarówno przez stronę w negocjacjach, jak i samego zawodnika", podkreśla Kierownik J. Kalka.


Szczegóły podamy wkrótce .........#1 | Pawelek dnia lipiec 19 2012 12:29:13
Brawo !!!!
Jeżeli informacja dotyczy tego młodego Maorysa , o którym słyszałem tyle opowieści to będzie szaleństwo.Gratulacje dla działaczy Sekcji , którzy w tych ciężkich czasach zdołali pozyskać dla Niego indywidualnego sponsora.
Zyska cała Drużyna zarówno pod względem sportowym jak i marketingu. I najważniejsze będzie człowiek zdolny " skasować" swoją grą każdego zawodnika.Ucieszy się Lechia bo ich "Heniek" nie będzie już sam w polskim rugby.
#2 | Agata dnia lipiec 20 2012 14:30:47
Rzeczywiście słyszałam takie pogłoski więc cieszę się, że Zarząd zaczął w tym kierunku działać. Wink
W kolejnym sezonie Ekstraligi liczymy na miejsce na pudle !! loooźnoGrinGrin
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?