Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
WYGRANA MŁODYCH MUSZKIETERÓW
Od wyjazdowego zwycięstwa rozpoczęli tegoroczne rozgrywki kadeci z Winograd. Po wyrównanych pierwszych 10 minutach, pokonali gospodarzy na ich stadionie bardzo wyraźnie, nie tracąc punktów z przyłożenia.

Posnania zaczęła eliminacje do OOM 2013, w dość eksperymentalnym składzie: w wyjściowej XV brakowało kilku zawodników (z różnych powodów), pojawiło się za to aż.... czterech debiutantów, którzy zaczęli przygodę z rugby dopiero w wrześniu! Doświadczony trzon drużyny uzupełnili zdolni młodzicy.

Pierwsz minuty potrzebne były naszym na "dogrzanie", a kiesy padły pierwsze punkty (Zalewski), po zespołowej akcji, worek na stadionie przy ul. Małachowskiego rozwiązał się na dobre. Od tej chwili goście panowali niepodzielnie, rzadko i na krótko oddając piłkę walecznym bałucianom.
Druga połowa była jeszcze lepsza w wykonaniu Posnanii, o czym świadczy nie tylko większa liczba zdobytych punktów, ale i "przebudzenie" niektórych zawodników!
Niekwestionowanym liderem, zarówno we wzorowej obronie, jak i w każdej akcji ofensywnej, był nominowany w tym dniu na kapitana Hubert Olejnik. Swą bardzo efektywną grę zakończył... ostatnim w tym spotkaniu przyłożeniem.
Teraz poznaniaków czekają "schody", bowiem już w najbliższą sobotę, przyjmują u siebie inną łódzką drużynę, Budowlanych. Oby nie byli zbyt gościnni!

Punkty dla Posnanii zdobyli: M. Adamski- 18, B. Kubalewski- 15, K. Zalewski- 11, K. Marek, D. Kinast, A. Matuszewski i H. Olejnik - po 5


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?