Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
TRENINGI KOBIET I MŁODZIEŻY
Z Nowym Rokiem, po krótkiej, bo dwutygodniowej przerwie, wznowione zostały zajęcia treningowe młodzieży i kobiet. Przy tej okazji sekcja organizuje „Otwarte Drzwi”, dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej o możliwości uprawiania rugby w jednym z najstarszych klubów!

Ostatnie treningi w 2012 roku, odbyły się… 19 grudnia, oczywiście na boisku, a wzięli w nich udział zarówno kadeci, jak i najwytrwalsze panie! Przy mocno okrojonych godzinach na rodzimej hali, najbliższe tygodnie zapowiadają się mimo wszystko atrakcyjnie. W miarę rozsądnych warunków atmosferycznych, odbywać się będą zajęcia na boisku (studenci we wtorki i piątki, młodzież-od młodzika do juniora-i kobiety zawsze w środy), a warto także skorzystać z piątkowej sali, połączonej z basenem. Obowiązkową pozycją dla każdego, kto chce wydatnie poprawić swoje przygotowanie specjalne, są prowadzone już drugi rok, sobotnie treningi funkcjonalne. Pierwsze inauguracyjne zajęcia pokazały, że jest spora grupa młodych zawodników, niebojących się stawić czoła swojej słabości i sprostać olbrzymiemu wysiłkowi. Trening proprioceptywny odbywa się pod okiem Tytusa Sieńczaka i Małgorzaty Zys.

Tuż obok zajęcia z mini rugby, przeplatane ćwiczeniami ogólnorozwojowymi, mają najmłodsi. Dzięki staraniom działaczy grupa mini żaków i żaków została z powodzeniem reaktywowana po kilku miesiącach „niebytu”- jest to dobry prognostyk przed wiosennymi turniejami. Szczególnie gorąco zaprasza młodzież szkól podstawowych, nowy trener Jakub Frąszczak.

Już od tego weekendu można DOŁĄCZYĆ, praktycznie do każdej grupy, a okazją ku temu będą właśnie wspomniane Drzwi Otwarte, na które zapraszamy wszystkich w sobotę 12 stycznia, w godzinach 11:00- 14:00, rzecz jasna na halę Posnanii, przy ulicy Słowiańskiej 78.Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?