Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
SPOŁECZNOŚĆ RUGBY POWIĘKSZA SIĘ
Ostatnie spotkanie Zarządu WOZR było okazją do przyjęcia w poczet członków najmłodszych klubów wielkopolskich. Stosowne dokumenty złożyli przedstawiciele KR Husaria Kalisz i KR Lokomotywa Wolsztyn.

Obydwa, założone tym razem przed absolutnie dorosłych pasjonatów, kluby, działają generalnie od ubiegłego roku. W tym czasie nie tylko potrafiły uporać się ze wszystkimi urzędowymi formalnościami, ale także, co w sumie najważniejsze, zainteresować nowym w Wolsztynie i w Kaliszu sportem, około 30 osób! Warto ich przedstawić: animatorami w Wolsztynie są Maciej Smukała, Mateusz Krasnodębski i Łukasz Kmieciak, natomiast za powstaniem rugby w najstarszym polskim grodzie, stoją Marcin Żelaziński i Rafał Michalski.

Obydwa kluby, będące od początku „pod opieką” wspierającej takie inicjatywy Posnanii, miały dość szybko okazję potrenować razem i zagrać, w ramach wspólnych zajęć, pierwsze mecze, najpierw w rugby 7, a następnie w rugby XV. To zgoła historyczne wydarzenie, miało miejsce w niedzielę, 28 października 2012 roku, w połowie drogi pomiędzy Kaliszem a Wolsztynem, czyli… właśnie na obiektach Posnanii!

Kluby snują bardzo ambitne plany- już wiosną chcą wywiązać się z podstawowego obowiązku, jak narzuca na nie Regulamin Wielkopolskiej Ligi Rugby 7, czyli posiadanie badań i wystartować w pierwszym turnieju, zaplanowanym na sobotę 23 marca, tuż przed inauguracją ekstraligi w Poznaniu (Posnania- Budowlani Lublin).

HUSARIA KALISZ, TRENING, 2 LUTEGO 2013 ROKU.

LOKOMOTYWA WOLSZTYN, TRENING, SIERPIEŃ 2012 R.

#1 | mateuszadamslki dnia luty 20 2013 18:59:44
http://husarz2012.pl/ <---- Prosimy o głosy na naszych Muszkieterów Smile
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?