Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
KGiD PONOWNIE FUNKCJONUJE
Obradujący przed meczem w Gdyni Zarząd Związku zatwierdził nowy skład Komisji Gier i Dyscypliny. Jej przewodniczącym będzie Michał Fijałkowski, a w składzie znaleźli się ponadto: Piotr Michałowski, Bogdan Pietrak i Henryk Kuczko.

Zmiana składu Komisji spowodowana jest rezygnacją zasiadających w niej wcześniej: przewodniczącego Wojciecha Gulskiego oraz Leszka Zabłockiego i Mateusza Jaszczuka. Ich decyzja była reakcją na decyzje Zarządu dotyczące zawieszenia kar dla zawodników, którzy w oparciu o §9 p.5 w rozdziale III regulaminu dyscyplinarnego PZR zwrócili się Zarządu Związku o zawieszenie ich wykonania, po upływie połowy jej wymiaru.

Zarząd przychylił się bowiem do prośby: Dawida Banaszka (Arka Gdynia), Wojciecha Piotrowicza (Budowlani Lublin) i i młodego zawodnika Orkana Sochaczew Bartłomieja Połecia.

Jednocześnie Zarząd Związku wyraził serdeczne podziękowania za pracę na rzecz polskiego rugby dotychczasowym członkom Komisji wierząc, że w przyszłości zechcą jeszcze poświęcić swój czas dla naszego sportu.

Krótkie wizytówki członków Komisji:

Michał M. Fijałkowski – lat 42, absolwent UAM Poznań oraz Politechniki Poznańskiej, wykształcenie wyższe. Dziennikarz, menadżer, autor programów radiowych. Pracował jako dziennikarz – prezenter radiowy w Radiu 88,4 FM Złote Przeboje oraz 100,2 FM Poznań, prowadził zajęcia ze studentami UAM Poznań. Był także menadżerem do spraw marketingu i reklamy w dużej firmie motoryzacyjnej. Były doradca Wojewody Wielkopolskiego, pełniący funkcję rzecznika prasowego oraz dyrektora gabinetu. Pełnił funkcję pełnomocnika Wojewody Wielkopolskiego do spraw organizacji Euro 2012. Jeden z założycieli UKS Koziołki Biskupice Jerzykowo, organizator wielu turniejów dla dzieci i młodzieży. Obecnie, od sześciu lat dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach.

Piotr Michałowski – były zawodnik warszawskiej Skry. Przedsiębiorca, prezes Polpros Sp. z o.o. Obecnie pomaga grupom najmłodszych rugbystów w AZS-AWF Warszawa.

Bogdan Pietrak – były zawodnik i sędzia rugby. Wieloletni członek Zarządu Związku i Komisji Gier i Dyscypliny.

Henryk Kuczko – były zawodnik klubów warszawskich. Wieloletni sekretarz generalny Związku i przedstawiciel Polski w międzynarodowych strukturach rugby. Delegat FIRA-AER.


źródło: pzrugby.pl


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?