Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
RUGBY NAD WARTĄ

Okazuje się, że najlepsze są najprostsze rozwiązania. Rugby - tradycyjnie latem nieobecne w świadomości mieszkańca Poznania, w tym roku ma świetną, bo… niewymuszoną reklamę! Wszystko to dzieje się na Plaży Miejskiej, czyli popularnych Kontenerach.Z inicjatywy Sebastiana Chwaszcza, wciąż czynnego zawodnika Posnanii, a od kilku lat także trenera najmłodszych, najpierw zorganizowane zostały zawody w rugby beach i rugby Tag. Zawody o tyle ciekawe, że nie było w nich zwycięzców ani przegranych- a właściwie to sami wygrani: wszyscy, którzy w niedzielę 21 lipca już od 11:00 w różnych składach rywalizowali w plażówkę, na gościnnym piachu nad Wartą. Szczególnie o tej porze było sporo obecnych i byłych zawodników, często z rodzinami. Później składy się zmieniały, a obok naszych pań, które uczestniczyły w imprezie do samego końca, czyli do około 18:00, niezmiennie na placu boju pozostawał Sebastian, wyposażony w piłki, oznaczniki i komplet tagów, z których szczególnie skorzystali liczni popołudniowi plażowicze!

Co ciekawe, jeszcze większe zainteresowanie wzbudziły treningi na piasku, jakie udało się zorganizować na Kontenerach, dzięki dobrym kontaktom S. Chwaszcza z Panią Manager części sportowej tego kompleksu. Prowadzone przez niego czterokrotne zajęcia (jako przygotowanie Black Roses Posnania do sobotniego turnieju Sopot Rugby Beach) odbywały się zawsze o 19:00, przy zrozumiałej życzliwej ciekawości ze strony poznaniaków, tłumnie odwiedzających to miejsce, szczególnie wieczorem. Prawdopodobnie wiele osób po raz pierwszy widziało na żywo panie uganiające się za jajem. Okazało się także, że wśród nich sporo jest osób wcześniej związanych z klubem.

Ostatnio pojawiła się szansa na powtórzenie udanego święta rugby na Plaży Miejskiej. Jeśli uda się przeprowadzić podobną imprezę w ostatnią niedzielę wakacji, 25 sierpnia, na pewno popularność rugby w świadomości mieszkańców Poznania wzrośnie.


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?