Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
POLSKA vs. CZECHY


Teraz wszystko zależy już od WAS. Cała Polska na mecz!
Ruszyła machina promocyjna sobotniego meczu Polska – Szwecja. Od poniedziałku w kilkuset miejscach w Warszawie i okolicach pojawią się plakaty zapraszające na to spotkanie. Już dziś dziękujemy wszystkim, którzy się zaangażowali w akcję. Kolegom i koleżankom ze Skry, Legii, warszawskich Syrenek, starym AZS-siakom. Zapowiedzi meczu pojawiły się na stronach „eska.pl” i „miastownia.pl”. Na spotkanie zaprasza także na swojej stronie Ambasada Czech.
Lada chwila reklama spotkania pojawi się na „wp.pl” i „sport.pl”. O meczu codziennie będzie mówić warszawska „ESKA”, która rozda bilety dla swoich słuchaczy. Jak zwykle mocno zaangażuje się „Polska the Times”, a także warszawski serwis „naszemiasto.pl”. Na pewno o meczu będzie mówił Polsat. We wtorek w warszawskiej restauracji „Champions” oficjalna konferencja prasowa, a potem zgrupowanie w luksusowym hotelu Ossa (www.hotelossa.pl), którego jednym z menedżerów jest były reprezentant Polski, AZS i Skry Marek Parjaszewski.
Trwają ostatnie przygotowania do imprez towarzyszących, które odbędą się przy okazji meczu. Lista uczestników turnieju rugbyTAG pęcznieje z każdym dniem. Tak samo jak lista uczestniczek maratonu Zumba&Rugby, który ma przyciągnąć na mecz jak największą liczbę pań i ich mężów. Bramy stadionu otworzymy już o 16. Wtedy do zabawy ruszą dzieciaki z rugbyTAG. O 17 pląsy zaczną uczestnicy maratonu zumby, którego główną organizatorką jest była zawodniczka sochaczewskich Tygrysic, Ewelina Rożnowska.
Będą też oczywiście punkty z rugbowymi gadżetami, sprzętem, catering i coś do picia, także w złotym kolorze. Nawet pogodę zamówiliśmy – sobota ma być słoneczna – w ciągu dnia w Warszawie 18 stopni, wieczorem 10. A więc prawie lato, mimo początku jesieni.
Ale to wszystko nie będzie miało sensu, jeśli na meczu nie pojawicie się WY. Kibice i środowisko polskiego rugby.

Pokażmy całej Polsce, ministrze sportu, która obcięła środki na polskie rugby, sponsorom, których tak ciężko przekonać do zainwestowania w nasz sport, rodzicom, którzy wahają się czy posłać swoje dziecko na treningi z jajowatą piłką, wreszcie młodym ludziom, którzy siedzą dziś przed konsolami, a jeśli idą na trening – to raczej innego sportu.
Pokażmy i udowodnijmy, że czas na rugby nadchodzi! Że warto chodzić na mecze, bo tu zawsze jest super atmosfera, wielkie emocje i zawodnicy, którzy nigdy się nie oszczędzają. Udowodnijmy, że hasła, którymi lubimy często szermować – jeden za wszystkich, wszyscy za jednego są prawdziwe.
Że rugby to naprawdę coś więcej niż zwykły sport. TO NASZ SPOSÓB NA ŻYCIE!!!!
Kiedy mamy to udowodnić, jeśli nie teraz, podczas meczu pierwszej reprezentacji Polski. Najważniejszej polskiej drużyny rugby. Drużyny, która reprezentuje Nas wszystkich i naszą ukochaną dyscyplinę.
Nieważne kto kogo lubi. Nieważne co myśli o związku, klubach, trenerach, czy poszczególnych zawodnikach. Nieważne czy jesteśmy zwolennikami Tomasza Putry, czy fanami Marka Płonki. Nie ważne, czy woleliśmy opcję francuską, czy polską. Nieważne czy gramy w 15-tki, czy 7-mki. Nieważne czy jesteśmy z klubu X, czy Y. Ważne, że jesteśmy rugbistami lub fanami rugby!
Każdy kto czuje się rugbistą, kto kocha ten sport, kto wierzy, że ten sport ma przyszłość w Polsce, powinien się stawić w sobotę 12 października na stadionie Polonii w Warszawie. To bardzo ważne, by było nas naprawdę dużo. By media, władze sportowe, kibice innych sportów nas zauważyli. Czy to się komuś podoba, czy nie – najłatwiej zrobić to w Warszawie.
Jeśli ten mecz odniesie sukces – tak jak odniósł sukces mecz Polska – Szwecja, który dzięki WAM został wybrany sportowym wydarzeniem miesiąca w stolicy , sukces odniesie całe polskie rugby. Dlatego jeszcze raz apelujemy – kto żyw – na stadion Polonii. Biało-czerwona husaria rusza do boju, a my razem z nią.
Kto wygra mecz….
Organizatorzy meczu Polska – Czechy
My naprawdę wierzymy, że nadchodzi Czas Na Rugby!

Reprezentacja Polski zagra dzisiaj w składzie:

Formacja młyna – Sławomir Kaszuba, Rafał Witoszyński, Cyprian Majcher, Marek Płonka (Lechia Gdańsk); Rafał Kwiatkowski, Karol Perzak, Paweł Dąbrowski (Arka Gdynia); Stanisław Niedźwiecki (Budowlani Lublin); Adrian Chróściel (Pogoń Siedlce), Bartosz Szypura (Posnania Poznań), Kamil Bobryk (Vienne), Grzegorz Janiec (St. Etienne), Michał Krużycki (Rouen), Craig Bachurzewski i Mateusz Bartoszek (Glasgow Hawks);

Łącznicy młyna – Rafał Janeczko (Lechia Gdańsk), Łukasz Szostek (Arka Gdynia);

Łacznicy ataku – Dawid Banaszek (Arka Gdynia), Dawid Lorentowicz (Pogoń Siedlce);

Formacja ataku – Mariusz Wilczuk, Tomasz Rokicki, Piotr Jurkowski (Lechia Gdańsk); Rafał Szrejber, Radosław Rakowski, Szymon Sirocki, Tomasz Stępień (Arka Gdynia); Robert Pawelec, Tomasz Gasik (Pogoń Siedlce).Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?