Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
KONGRES FEDERACJI RUGBY

Zgodnie z wcześniejszymi planami, już od wczoraj, wraz z przedstawicielami Polskiego Związku Rugby, przebywa w siedzibie europejskiej federacji w Paryżu, reprezentacja Komitetu Organizacyjnego przyszłorocznych Mistrzostw Europy Juniorów w rugby.
Głównym zadaniem, jakie stoi przed nią, jest prezentacja harmonogramu rozgrywek i konkretna propozycja centrów pobytowych, dla wszystkich 24 ekip, jakie Wielkopolska gościć będzie w kwietniu przyszłego roku.

Oczywiście, wystąpienie naszych przedstawicieli nie sprowadza się tylko do slajdów, zawierających najistotniejsze informacje, ale także ich werbalnego rozszerzenia, pytań i odpowiedzi w trakcie wystąpienia, które zaplanowane było na dzisiaj. Wielkopolanie pozostaną w Paryżu do piątku (Kongres FIRA- AER trwa od czwartku do soboty), będąc podobnie jak wczoraj tak i dziś- do dyspozycji prezesów i sekretarzy poszczególnych federacji, zainteresowanych warunkami, jakie dla uczestników tej najważniejszej juniorskiej imprezy, przygotowują już od dłuższego czasu gospodarze. A pytania dotyczą nie tylko odległości pomiędzy lotniskiem, hotelami, boiskami treningowymi i arenami meczów mistrzowskich. Jak dowiedzieliśmy się z bezpośredniej rozmowy telefonicznej, wszystkim rozmowom towarzyszy rzeczowa, nacechowana ogromną ciekawością atmosfera. Można odnieść wrażenie, że większość krajów z wielką ochotą, dla odmiany, po wielu z rzędu imprezach we Francji, Włoszech, Hiszpanii czy Portugalii, przybędzie wiosną 2014 do Polski!

Aby wszystkie detale były zgrane i dopięte, po raz czwarty na początku grudnia 2013, przybędzie do nas delegacja, złożona zarówno z przedstawicieli FIRA- AER, ale także IRB, która raz jeszcze zapozna się z logistyką i uwarunkowaniami przeprowadzenia tej olbrzymiej imprezy w Wielkopolsce.Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?