Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
PROMOCJA EURORUGBY 2014
W czwartek 19 grudnia, w Centrum Konferencyjnym CONCORDIA DESIGN w Poznaniu, miała miejsce Gala Sportu Wielkopolskiego, organizowana przez Urząd Marszałkowski.

Obok prezentacji osiągnięć wielkopolskich sportowców w 2013 roku, miało miejsce wręczenie wyróżnień dla tych sportowców, którzy odnieśli sukcesy na międzynarodowej arenie podczas Mistrzostw Europy czy Mistrzostw Świata. Nagrody otrzymali także najlepsi szkoleniowcy. Nie obyło się bez "obowiązkowej" prezentacji największej imprezy sportowej, jaka będzie miała miejsce w nadchodzącym 2014 roku, czyli Mistrzostw Europy U18 w rugby!

Poniższe zdjęcia pokazują specjalne stoisko i naszą prezentację imprezy, przygotowaną profesjonalnie przez Katarzynę Bołoz z agencji Metrobrand, a oglądaną z dużym zainteresowaniem przez zaproszonych gości tego wydarzenia. Już po Nowym Roku spodziewać się należy startu kampanii promocyjnej, mającej na celu jak najlepsze przybliżenie mieszkańcom Wielkopolski, nie tylko samej imprezy, ale także piękna i etosu rugby, jako wyjątkowej gry zespołowej o światowym zasięgu. Organizatorzy najbardziej liczą na widownię podczas 36 meczów, głównie złożoną ze szkolnej młodzieży.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?