Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
MECZ Z SIEDLCAMI PRZEŁOŻONY


Niestety wczorajszy mail z Budowlanych SA Łódź informujący o kłopotach zdrowotnych zawodników: Łukasza Kujawy i Patryka Reksulaka uniemożliwiających im wzięcie udziału w imprezie mistrzowskiej w Portugalii spowodował konieczność zastąpienia ich. Trener Tomasz Borowski zdecydował więc, że ich miejsce w kadrze zajmą: Mikołaj Łuczak (Posnania) i Wojciech Lubisz (Budowlani Lublin).

Absencja dwójki zawodników z Łodzi to oczywiście spora strata dla naszej kadry, bowiem należą oni do grupy najzdolniejszych graczy w tym roczniku i mogli dotychczas liczyć na specjalne traktowanie ze strony PZR (pozwolenie na grę Łukasza Kujawy w juniorach KS i seniorach SA) oraz powołania do kadry seniorów.

Szkoda, że pomimo kilkukrotnych, zgłaszanych trenerowi kadry deklaracji o chęci występu w Lizbonie zawodnicy ci ostatecznie mieli nie zagrać w naszej reprezentacji z powodu odniesionych urazów. Mogło to trochę dziwić bowiem ich długotrwałe kłopoty zdrowotne zgłaszane kilkukrotnie przez Klub uniemożliwiły im udział zarówno we wrześniowej, jak i październikowej konsultacji reprezentacji, a jednak poza ostatnim meczem ligowym z Juvenią, wymienieni zawodnicy wystąpili we wszystkich grach ligowych Budowlanych nie opuszczając nigdy boiska przed 70 minutą spotkania.

Okazało się jednak, że na rozpoczynajacej się dzisiaj konsultacji w Warszawie pojawił się Patryk Reksulak deklarując chęć wyjazdu z ekipą 19-latków. Po konsultacji z trenerem i lekarzem kadry, Jerzym Małożewskim uznano, że stan jego zdrowia umożliwia występy w Lizbonie, co oznacza, że jedyną zmianą w awizowanym wcześniej składzie będzie ta z tytułu nieobecności Łukasza Kujawy.

W związku z powołaniem szóstego już zawodnika Posnanii do kadry U19 Komisja Gier i Dyscypliny PZR przychyliła się do prośby KS Posnania Poznań o zmianę terminu ich meczu z MKS Pogoń Siedlce wyznaczonego na 26 października i wyznaczyła nowy termin tego spotkania na 29/30.11.2014 r.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?