Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
SZKOLENIE LICENCYJNE
Jak informuje Wielkopolski Okręgowy Związek Rugby, w najbliższy weekend, 21-23 listopada, odbędzie się kolejne szkolenie licencyjne, tym razem na kategorię M, pozwalające na pracę z grupami młodzieżowymi i rugby z kontaktem.

Tym razem na miejsce konferencji wybrany został Wolsztyn, który, jak wiadomo, od kilku lat jest siedzibą i miejscem działalności jednego z naszych młodych, wielkopolskich klubów. Działacze Lokomotywy bardzo mocno zaangażowali się nie tylko w przygotowania szkolenia, ale także w organizację kolejnego, III turnieju Wielkopolskiej Ligi Rugby Tag, zgodnie z wcześniejszymi planami WOZR.

Turniej, który będzie niejako zwieńczeniem akcji, odbędzie się w niedzielę, 23.11, w godzinach 10:00- 13:30. I tutaj głównym organizatorem jest działająca coraz prężniej, szczególnie na polu pracy z dziećmi- Lokomotywa Wolsztyn.
Warto podkreślić, że konferencja jest dofinansowana przez PZR, ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, przeznaczonych właśnie na doszkalanie kadr trenerskich w sportach olimpijskich.

Jest jeszcze możliwość dołączenia do prawie dwudziestoosobowej grupy animatorów rugby z regionu (i z Zielonej Góry), którzy zgłosili już akces na konferencję.

Szczegółowych informacji udziela Tomasz Kapustka, sekretarz WOZR: posnania_rugby@op.pl, 506-504-581, lub Maciej Smukała, prezes Lokomotywy: voltaste@wp.pl, 606-143-756.Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?