Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
ZGRUPOWANIE REPREZENTACJI PAŃ

W gościnnych Pobiedziskach, na pierwszej w tym roku konsultacji o charakterze szkoleniowo- diagnostycznym, spotkały się pretendentki do Kadry Narodowej Kobiet w rugby 7.

Wzięła w niej udział udział aż cztery zawodniczki z naszego klubu- do powołanych wcześniej Agnieszki Kowalczyk, Zuzanny Bąk i Adrianny Michałek, w ostatniej niemal chwili dołączyła Sylwia Rosinska.

Obok czterech treningów, zrealizowanych przy optymalnej pogodzie, akcję zdominowały... zajęcia teoretyczne, na które prowadził współpracujący od jesieni z Black Roses Posnania, specjalista od przygotowania fizycznego i motorycznego, trener Arkadiusz Mąkina. Podczas 4 sesji, starał się on uświadomić potencjalnym reprezentantkom, jak ogromne drzemią w nich rezerwy i przekonać do realizacji postawionych przed KNK7 zadań, w kontekście zbliżającego się sezonu (2 miesiące do pierwszego turnieju towarzyskiego, a 3 miesiące do sezonu).

Konsultację zakończyły tradycyjnie rozegrane w dobrych warunkach mecze kontrolne, w których trener Tomasz Kapustka zwracał największą uwagę na przygotowanie wytrzymałościowe i wybieganie zawodniczek. Z uwagi na nieobecność grupy kluczowych zawodniczek, kolejna konsultacja, zaplanowana już za 3 tygodnie, w sferze poszerzania wiedzy zawodniczek, będzie wyglądać bardzo podobnie.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?