Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
NIESPODZIEWANA I WCZESNA INAUGURACJA MUSZKIETERÓW


Jak wiadomo od kilkunastu dni, seniorzy Posnanii jednak nie opuszczają ekstraligi. Wiąże się to jednak z najwcześniejszym przystąpieniem do rozgrywek, które w wypadku najwyższej klasy rozgrywkowej, ruszają w najbliższy weekend.

Zgodnie z tzw. tabelą Bergera, ostatnia drużyna minionego sezonu, rozpocznie kolejny sezon... wyjazdowym meczem z Mistrzem Polski. Zatem w sobotę, 22 sierpnia, na Stadionie Narodowym w Gdyni, o godzinie17:00 Arka Gdynia podejmie Posnanię Poznań.

Wieści dochodzące z obozu poznaniaków są o tyle umiarkowane, co pozytywne. Oczywiście, nie ma mowy o istotnych wzmocnieniach. Niestety, nie zaliczyli także choćby krótkiej, symbolicznej konsultacji przed sezonem. Ale w drużynie, wobec takiego obrotu wydarzeń, jest niewątpliwie wola walki w tej najsilniejszej w kraju stawce. I przejawia się to chociażby we frekwencji na ostatnich treningach, która jest zadowalająca, bo dochodzi każdorazowo do 25 osób!

Muszkieterowie udają się do Trójmiasta w sobotę, bezpośrednio przed meczem, a o jego losach, będziemy starali się bezpośrednio informować, korzystając z uprzejmości naszego "specjalnego wysłannika" ;)#11 | Moses dnia sierpień 22 2015 18:25:24
Po błędzie Posnanii w młynie, kolejna skuteczna kontra Arki.
Posnania 5:51 Arka
#12 | Moses dnia sierpień 22 2015 18:32:32
Posnania wygrywa młyn ale ... traci piłkę i Arka po raz kolejny w 75 min. przeprowadza skuteczną akcję.
Posnania 5:58 Arka
#13 | Moses dnia sierpień 22 2015 18:33:38
Dobra akcja Posnanii. Jesteśmy już 15 metrów od pola punktowego gospodarzy, ..... niestety zły kop i strata piłki.
#14 | Moses dnia sierpień 22 2015 18:48:59
Koniec meczu. Mimo, że Posnania wyraźnie uległa ubiegłorocznemu Mistrzowi Polski, to pokazała charakter i walkę do ostatniej minuty.
DZIĘKUJEMY PANOWIE

Posnania: Wyrwas Patryk, Balcerski Bartosz, Jaftra Mateusz, Paul Jędrzej, Brodzik Maciej, Noszczyk Hugon, Olejnik Hubert, Zdun Dominik, Kapustka Wojciech, Gdula Daniel, Włodarek Bartosz, Gruszczyński Sebastian, Kubalewski Bartosz, Soczewica Oskar, Adamski Mateusz oraz Łuczak Mikołaj, Wesołek Marek, Skwara Maciej, Bandurski Maciej, Matuszewski Adam.

Arka Gdynia: Kwiatkowski Rafał, Wojaczek Jacek, Bysewski Radosław, Zdunek Arkadiusz, Podolski Daniel, Raszpunda Kazimierz, Grabowski Władysław, Dąbrowski Paweł, Szostek Łukasz, Banaszek Dawid, Rakowski Radosław, Szrejber Rafał, Zaradzki Wiktor, Sirocki Szymon, Stępień Tomasz oraz Korbolewski Krzysztof, Mikołajczyk Kamil, Steindl Patrick, Dąbrowski Mateusz, Szyc Mateusz, Simionkowski Kamil, Plichta Mateusz.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?