Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
WIOSENNE PRZETARCIE

Tradycyjnie, po już po raz trzeci z rzędu, Black Roses Posnania wzięły udział w towarzyskim turnieju w Warszawie, otwierającym wiosenny sezon. W tym roku nasze panie udały się na niego, w daleko odbiegającym od optymalnego składzie i dlatego w ogólnej ocenie, należą im się słowa pochwały i uznania.

SZEROKA KADRA.

Należy pamiętać, że dofinansowanie z miejskiej dotacji nie obejmuje turniejów kontrolnych, sprawdzających aktualną dyspozycję. Dlatego, kolejny rok z rzędu słowa szacunku dla Czarnych Róż, że potrafiły się nie tylko zmobilizować, ale widzą także potrzebę grania w tego typu turniejach. A nie ma ich za wiele...
AZS AWF Syrenki Warszawa zapraszają zawsze w okolicach pierwszego dnia wiosny i dla tych klubów, które chcą "ogrywać" swoje zawodniczki- jest to wręcz idealna okazja. Ważne jest także to, że kadra naszej drużyny składała się z... jednej doświadczonej zawodniczki (A. Kowalczyk, kapitan i reprezentantka Polski), dalej z sześciu, które trenują intensywnie, ale nie dalej, jak od lipca ubiegłego roku (a kilka dosłownie od zimy), plus dwóch juniorek (1999), dla których bł to swoisty debiut w starciu z innymi drużynami!

SPORTOWE DOŚWIADCZENIE.

Wyniki są zawsze, nawet w turniejach towarzyskich, ważne, ale jeszcze bardziej możliwość konfrontacji z prawdziwym rywalem (a nie koleżankami z klubu), błędy, dobre reakcje czy zachowania w grze. Podopieczne naszych trenerów na pewno zdobyły spore doświadczenie, poczuły na własnej skórze, czym jest rozegranie czterech meczów w ciągu kilku godzin, jak to zniesie organizm czy psychika! Reszty dopełni analiza wideo, niezbędna na tym poziomie, a bezcenna na dwa tygodnie przed pierwszym wiosennym, a piątym w tym sezonie, turniejem rangi Mistrzostw Polski Kobiet w rugby 7.

Skład Black Roses w Warszawie: Agnieszka Kowalczyk, Maria Nowacka, Maria Borychowska, Barbara Pach, Sonia Chojnik, Zuzanna Bołtowicz, Natalia Lipiec, Paulina Michalak i Natasza Wachowska. Towarzyszyła im niegrająca Katarzyna Paszczyk. Drużyna, która nie odniosła w turnieju istotnych urazów, wieczorem obejrzała mecz Pucharu Narodów Europy Polska- Belgia!

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?