Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
SARMACI PODNOSZĄ GŁOWY

Udany sezon.

Niecałe półtora roku rozpoczęła się przygoda Jacka Jóźwiaka, w roli trenera. Przejął on kilku dosłownie kilku zawodników, stanowiących… jesienią 2014 roku o obliczu II drużyny. I od naborów, głównie na poznańskiej Politechnice, rozpoczął się kolejny, czwarty bodajże już rozdział, funkcjonującej ponad 8 lat ekipy rezerw Posnanii. Z racji zainteresowań szkoleniowca, a za jednogłośną zgodą drużyny, w marcu 2015 roku, podczas debiutu w towarzyskim turnieju rugby 7, nazwana została Sarmaci!


Decyzje po zebraniu.


Naturalną koleją rzeczy, po udziale w jeszcze kilku turniejach siódemkowych i prawdziwym debiucie w rugby klasycznym (20 marca 2016 roku, przeciwko Sparcie w Jarocinie), przyszedł czas na „męskie decyzje”. Zresztą o możliwości startu na najniższym szczeblu rozgrywek, w tej bardzo zgranej ekipie, mówiło się już od kilku miesięcy.


Stopniowa odbudowa „piętnastek”.

W miniony wtorek, podczas zaplanowanego wcześniej zebrania kierownictwa sekcji ze wszystkimi zawodnikami i trenerem, zapadła historyczna decyzja o zgłoszeniu rezerw do rozgrywek na poziomie II ligi, w jakimkolwiek kształcie by ona jesienią nie wystartowała (a zanosi się na dość rewolucyjne zmiany). Bardzo szybko i konkretnie ustalono zasady współpracy na najbliższe miesiące, a inwestycja zarządu sekcji rugby w tę perspektywiczną drużynę, powinna szybko przynieść wymierne efekty, a kibicom- ponownie możliwość czerpania przyjemności z oglądania rugby XV.

Będziemy na bieżąco informować o losach tej ambitnej i opartej na świetnej atmosferze drużynie!

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?