Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
NOWY WIATR.
Powiało optymizmem, jeśli chodzi o zauważanie i powoływanie zawodników Posnanii, na wszelkie akcje reprezentacji Polski.
O ile wg trenera Jerzego Jumasa nie wszyscy zasługiwali na to wyróżnienie, a inni po prostu nie byliby w stanie pogodzić obowiązków reprezentanta z prywatnymi, o tyle z nastaniem Tomasza Putry, zmieniło się zarówno spojrzenie na potencjał brązowych medalistów, ale i nastawienie większości wyróżniających się graczy.
Było to już odczuwalne, podczas pierwszej szerokiej konsultacji, na której zjawiło się w Łodzi 5 z 9 powołanych Muszkieterów.
Po letniej czterodniowej konsultacji, przychodzi czas na pierwszy poważny sprawdzian "nowej kadry". Okazją do przekonania się o zmianach, o nowej myśli i stylu gry Polski, będzie oficjalny mecz z reprezentacją Armii Francuskiej, zaplanowany na 09 września w Sopocie.
Powołania na zgrupowanie otrzymali: K. Wojcieszak, L. Krysztofiak, Ł. Tietz, T. Gruszczyński i... K. Witczak, mający bogatą reprezentacyjną przeszłość. W rezerwie jest jeszcze M. Adamczyk. Pozostaje mieć nadzieję, że po latach posuchy, również w kadrze Polski nasz klub będzie reprezentowany godnie, co z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju rugby w Wielkopolsce.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?