Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
POD OKIEM GOŚCIA Z IRB.
Inaugurujacy nowy cykl zmagań, 1 Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, nie mial oszałamiającej frekwencji. Zabrakło miniżaków, żaków i młodzików Czarnych z Bytomia /sekcja obchodziła w minioną sobotę 50-lecie istnienia/ i Juvenii Kraków. Niezawodni okazali się jak zawsze górale z Raby Niżnej, UKS 5 Wilda Poznań. Warto również wspomnieć start nowych, wielkopolskich klubów szkolnych, takich jak UKS Pecna.
Z udziału w jednodniowych zawodach zadowoleni byli nie tylko grający chłopacy i dziewczyny (!), ale także wizytujący tę imprezę Andy Thompson, reprezentujący fundację IRB SOS Kit Aid. Jako wytrawny znawca rugby, orientujący się w sytuacji polskiego rugby, mógł osobiście przekonać się o zaangażowaniu grających i oddaniu dyscyplinie ich trenerów i działaczy. Oczywiście nie była to tylko kurtuazyjna wizyta- gość z Anglii przywiózł dla najlepszych ekip efektowne stroje walijskiego klubu Pontypool oraz piłki, ufundowane przez Western Union.
A na trzech boiskach zwyciężali: miniżacy Posnanii /podtrzymując jako nieoficjalni mistrzowie Polski dobrą passę z Siedlec/ i żacy UKS Gorce Raba Niżna.W kategorii młodzika najlepszy był zespół Posnanii II, który wygrał obydwa mecze, grający jednak poza konkursem /skład młodzików i kadetów/. W klasyfikacji punktowanej pierwsze miejsce zajął w efekcie UKS Gorce.
Wybrano także najlepszych zawodników turnieju: Oskara Soczewicę /miniżak z Posnanii/, Mateusza Wociaczyka /żak z Gorców/ i Krzysztofa Masłowca /młodzik z Gorców/.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?