Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
RUGBY "NA WŁASNYCH ŚMIECIACH".
Ktoś, kto odczytuje powyższy tytuł jedynie jako słowną paralelę, jest nieco w błędzie! Ale o tym na końcu.
Po serii dyplomatycznych zabiegów, pozytywnym "szumie medialnym" i kuluarowych rozmowach (nie tylko komórkowych), zapadła dziś ostateczna decyzja, w sprawie miejsca rozegrania ostatniego tej jesienii meczu pierwszoligowych rugbistów Posnanii. Poniżej przytaczamy oficjalny komunikat rzecznika prasowego sekcji:
"Wobec sporych rozbieżności w stanowiskach, tudzież argumentacji osób podejmujących decyzję w sprawie udostępnienia Stadionu Miejskiego, zarząd sekcji rugby K.S. Posnania, postanowił zrezygnować z wariantu B, czyli możliwości rozegrania meczu na szczycie z Arką Gdynia w niedzielę 26 listopada i niniejszym informuje uprzejmie, że zaległe spotkanie I ligi rugby odbędzie się na stadionie przy ul. Słowiańskiej 78, w OBLIGATORYJNIE wyznaczonym przez PZR terminie, tj. 25 listopada 2006, o godzinie 14:00. Dzień i pora rozpoczęcia meczu, dużo lepsza dla poznańskich kibiców rugby, umożliwi zainteresowanym przyjezdnym fanom Arki, obejrzenie zarówno ligowego pojedynku rugbistów, jak i piłkarzy w Pucharze Ligi."
A dlaczego jest w błędzie? Boiska rugby Posnanii, usytuowane są bowiem na... powojennym wysypisku śmieci. Teren znajdujący się onegdaj daleko poza rogatkami miasta, został uporządkowany i zaadaptowany na potrzeby sportu, właśnie dzięki ówczesnym działaczom zasłużonego, a obchodzącego w przyszłym roku stulecie istnienia klubu!
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?