EMOCJE TUŻ, TUŻ...
Już w sobotę, 25 listopada, okaże się co komu wyszło na dobre: "dwutygodniowy odpoczynek" gospodarzy, rugbistów Posnanii, czyli przerwa między kolejnymi meczami, czy też utrzymanie "ligowego rytmu", jakim było rozegranie ciężkiego zaległego spotkania- gościom czyli Arce Gdynia.
Nie ma doniesień, by szczęśliwe, odniesione w ostatnich minutach zwycięstwo Buldogów (18:19), okupione było jakimiś kontuzjami. Również poznaniacy powrócili z wyprawy do Lublina bez poważniejszych urazów. Krzysztof Baraniecki będzie miał zatem w kim wybierać, bo do szerokiej kadry I zespołu dołączy jeszcze kilku zawodników. Muszkieterowie przygotowują się w spokoju, pełni wiary, że uda się im zagrać jeszcze lepiej niż przeciwko mistrzom Polski, a przecież był to bardzo dobry mecz w ich wykonaniu!
Ostatni, zaległy pojedynek ekstraklasy, który zaplanowany został w sobotę na godzinę 14:00, już teraz budzi olbrzymie zainteresowanie, praktycznie nie ma dnia, by nie był nagłaśniany w którymś z mediów. Niezależnie od tego, że planowana jest tradycyjnie retransmisja na antenie WTK Telewizji, większość kibiców rugby wybierze oglądanie tego wydarzenia na żywo, tym bardziej, że prognozy pogody nie mówią o tak ekstremalnych warunkach, jak 04 listopada!