Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
ZNOWU RUGBISTA WŚRÓD NAJLEPSZYCH.
Na ogłoszonej wczoraj podczas Balu Mistrzów Sportu, liście najlepszych dziesięciu sportowców Wielkopolski, ponownie znalazł się rugbista! W dorocznym plebiscycie Głosu Wielkopolskiego, ósme miejsce zajął czołowy zawodnik brązowych medalistów Mistrzostw Polski, Krzysztof Witczak!
Druga z rzędu obecność przedstawiciela rugby pośród nalepszych i najpopularniejszych sportowców naszego regionu nie jest przypadkowa. Nieprzypadkowo też, popularny "Wiciu" zebrał 21562 punkty. Kibice naszej dyscypliny, docenili jego wkład w kolejny sukces Muszkieterów, a także udany powrót po latach do reprezentacji Polski.
Warto podkreślić fakt, iż Krzysztof był jedym z dwóch przedstawicieli gier zespołowych (obok futsalisty Klaudiusza Hirscha z Akademii Słowa). W plebiscycie zwyciężył lekkoatleta Rafał Wieruszewski, a Posnanię reprezentowali jeszcze, kanadyjkarz Paweł Baraszkiewicz i motorowodniak Adam Łabędzki.
Obok licznie przybyłych na bal poznańskich (i nie tylko) VIP-ów (Ewa Bąk, Tomasz Wiktor, Maciej Frankiewicz, Mariusz Kubiak, trener Andrzej Niemczyk), bardzo silną kolonie stanowili przedstawiciele sekcji rugby Posnanii i Klubu Rugby Mosina.
Obszerne, całostronnicowe sprawozdaniez balu zamieścił dzisiejszy Głos Wielkopolski. Fragmenty z ceremonii ogłoszenia wyników obejrzeć było można wczoraj wieczorem w regionalnym pasmie PTV 3.
Głównymi sponsorami imprezy (sądząc po reklamach) byli Mróz, Warka i Petro Oil. W tym doborowym towarzystwie znalazł się też znany producent wędlin Józef Konarczak, który nie kryje swoich sympatii do rugby.
A my dołączamy się do najszczerszych gratulacji dla Krzysztofa, który nie krył swego zadowolenia z wyróżnienia, jakie go spotkało.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?