Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
BRENDAN PRZYBYWA.
Już w najbliższą niedzielę, o godzinie 12:20, samolotem rejsowym z Frankfurtu /a wcześniej z Johanesburga, po całonocnej podróży/, przybędzie do Poznania, na zaproszenie marki LECH PILS, gwiazda rugby światowego formatu- Brendan Venter. 37-letni dziś gracz i trener, którego charyzma nie opiera się jedynie na zdobytym w 1995 roku z reprezentacją Republiki Południowej Afryki, Mistrzostwie Świata, przez cztery dni będzie prowadził zajęcia teoretyczne dla trenerów, a praktyczne również dla zawodników pierwszej drużyny Posnanii Poznań. Wszyscy bez wyjątku, bardzo wiele obiecują sobie po tej niespodziewanej wizycie. Bezpośredni kontakt z przedstawicielem, egzotycznej nieco dla nas (przy "francuskiej tradycji" w kontaktach szkoleniowych) Półkuli Południowej, z reprezentantem Springbok, a później trenerem m. in. legendarnego klubu London Irish, jest czymś, co zdarza się raz na całe życie!
Brendan przyjął z ochotą zaproszenie Kompanii Piwowarskiej SA- producenta Lech Pils, a będącej częścią koncernu SAB Miller. Mimo, że udało mu się zrealizować nie tylko sportowe plany (grał w kadrze do 1999) i z powodzeniem wykonuje zawód lekarza (anestezjolog z prywatną praktyką!), dziś kontakt z ukochanym, uprawianym od 6-go roku życia rugby, utrzymuje, prowadząc aż trzy grupy szkoleniowe, w tym trzydziestkę najzdolniejszych czarnoskórych zawodników RPA pod szyldem SAB Performance High Squad.
Na czas pobytu Brendana Ventera z małżonką w Poznaniu, Lech Pils zapewnił mu komfortowe warunki (samochód z kierowcą, telefon, tłumacz, zamieszkanie w hotelu Sheraton) i zadbał wraz z KS Posnania, aby spełnić wszelkie sugestie, dotyczące strony sportowej (tematyka i organizacja zajęć). Warto podkreślić, że i Brendan, goszcząc w Polsce po raz pierwszy, bardzo wiele sobie po tej wyprawie obiecuje, mówiąc że "będziemy się uczyć jedni od drugich rugby, kultury i to będzie ekscytujące".
Lech Pils przewidział we wtorek 13.02, konferencję prasową w klubie, oficjalny, dostępny dla mediów wieczorny trening na oświetlonym boisku ze sztuczną nawierzchnią (14.02 godz. 19:00) oraz integracyjne party u siebie, w Browarach, na zakończenie tego elektryzującego wydarzenia.
O pobycie Brendana Ventera w Polsce, będziemy informować na bieżąco.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?