Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
SKRA JAK ANGLICY...
Trudno doprawdy zrozumieć motywy postępowania działaczy (?), trenera (?) warszawskiej Skry. Ciężko też dociec, co chcą udowodnić, starając się za wszelką cenę doprowadzić (bezskutecznie zresztą) do rozegrania meczu z zaległej rundy z Posnanią jeszcze w tym roku.
Niefortunny nagły atak zimy sprawił, że pozostałe trzy mecze, decyzją PZR zostały przełożone na wiosnę, ale Skra, narażając na szwank autorytet swojego trenera, Andrzeja Kopyta, z uporem maniaka proponuje terminy z tygodnia na tydzień, jawiąc się przy tym jako ognisko TKKF, gdzie uprawia się sport „radosny”, w miarę możliwości czasowych raz, dwa razy w tygodniu- a nie jako amatorska, ale wyczynowo trenująca sekcja, bazująca na okresach i mikrocyklach przygotowawczych! Jak bowiem inaczej można odbierać te „bieżące” propozycje, słane faxem, jak tylko za oknem zrobi się bardziej jesiennie a nie zimowo...
Szanowni Skrzacy! Trenowaliśmy w pełnym „zugu”, na wysokich obrotach, w nienotowanej od lat frekwencji, przez ponad trzy miesiące, z długim (i efektywnym w wynikach) tzw. szczytem formy. Po nim przychodzi coś takiego, jak... roztrenowanie, czas na fizyczne i psychiczne odprężenie. Ponieważ właśnie teraz ODPOCZYWAMY od jaja, od siebie- nie proponujcie nam, w dodatku w trybie „nakazowym”, byśmy zebrali się, „zaliczyli” trening i wpadli do Was na meczyk... Jeśli Wy spotykacie się przy Wawelskiej cały czas i trenujecie jesienią i zimą bez przerwy, to korzystając ze sprzyjającej aury zagrajcie „sobie” np. z Frogsami, bo chyba niewiele różni wasze podejście do treningu sportowego.
Cóż, nie da się ukryć, że pogoda spłatała nam figla w równym stopniu- jeszcze w czwartek wszystko wskazywało, iż mecz się odbędzie, nikt nie brał do końca serio prognoz, w końcu „trochę” śniegu rugbistom nie zaszkodzi. Stało się inaczej i przegraliśmy wszyscy, bo byliśmy „mocno” nastawieni na granie. A czy POSNANIA zagra ze Skrą na wiosnę lepiej czy gorzej, z trójką charkowian czy bez- spodziewajcie się tak samo twardej i przede wszystkim sportowej „przeprawy”!

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?