Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
WIELKANOCNE GRANIE.
Jeszcze nie umilkły echa i komentarze po pierwszym wielkanocnym turnieju GROCO CUP 2007. Mającą międzynarodowy charakter imprezę należy uznać za udaną i to z wielu powodów.
Po pierwsze, dawno nie mieliśmy okazji oglądać przy Słowiańskiej zagranicznych ekip seniorskich, co pokazuje, jak mało okazji do grania mają rezerwy I składu i juniorzy. W przedświątecznych zawodach pokazali się oni z dobrej strony, jeden mecz zdecydowanie wygrywając, drugi zaś remisując.
Po drugie, skutecznie udało się zmobilizować oldboy'ów, którzy radzili sobie bardzo dzielnie (praktycznie bez przygotowań), a co ważniejsze zagrali wreszcie w odmłodzonym składzie! Zwycięstwo w małym finale z Holendrami było z pewnością niespodzianką.
Po trzecie, obiekt rugbistów przez dwa dni tętnił życiem, głównie rzecz jasna za sprawą naszych sympatycznych i baaaaardzo wesołych gości z klubów Leighton Buzzard RFC i USRS Utrecht. Niejednokrotnie pokazali oni, że można się świetnie bawić (mimo dotkliwego chłodu), nawet "nieco inaczej" niż to zazwyczaj jesteśmy przyzwyczajeni...
Im to zatem należy podziękować w pierwszej kolejności za gorący doping dla Posnanii, przeżywającej w sobotnie popołudnie wiele ciężkich chwil.
Podziękowania kierujemy pod adresem Wydziału Kultury Fizycznej i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego, bez którego pomocy imprezę ciężko byłoby raczej zorganizować.
Dziękujemy także grupie oldboy'ów, przede wszystkim Jurkowi Grochowalskiemu (sponsor tytularny turnieju) i Markowi Woźniakowi, za wsparcie finansowe budżetu turnieju, Marianowi Marcinkowskiemu, za nieocenioną pomoc z zabezpieczeniu "złocistego napoju", a także młodzieży z sekcji rugby, za bardzo ważną "czarną robotę" w ich wykonaniu przez całe dwa dni.
Wyniki turnieju:
półfinały: USRS Utrecht- Posnania II 0:34
ROC Poznań- Leighton Buzzard RFC 7:37
finał o III miejsce: USRS Utrecht- ROC P-ń 17:27
finał o I miejsce: Leighton Buzzard RFC 5:5
Anglicy wygrali turniej wiekszą ilością przyłożeń.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?