Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
NOWY ZARZAD POLSKIEGO ZWIAZKU RUGBY.
W minioną sobotę, w sali konferencyjnej Centralnego Ośrodka Sportu przy ulicy Lazienkowskiej w Warszawie, miał miejsce Walny Zjazd Delegatów PZR. Do stolicy przybyła rekordowa ilość 68 delegatów (spośród 71 uprawnionych), co świadczy jednoznacznie o rozwoju naszej dyscypliny. Obrady trwały od godziny 11:00 do 18:00, nie brakowało w nich gorących momentów i bardzo ciekawych wystąpień. W nich zwrócono uwagę na największe bolączki i niedostatki środowiska rugby w Polsce, o czym napiszemy niebawem.
Najważniejszym momentem były oczywiście wybory nowych władz. Przy braku jakiejkolwiek kontrkandydatury, prezesem, na kolejne 4 lata został ponownie Jan Kozłowski, marszałek województwa pomorskiego, wybrany jednogłośnie. Do nowego zarządu weszło (nie licząc Prezesa i Sekretarza Generalnego), jedynie czterech członków starego zarządu (przy czym kilku nie ubiegało się o następną kadencję).
Spośród 27 zgłoszonych z sali kandydatów do Zarządu Związku, dwudziestu zgodziło się na kandydowanie, a decyzją Delegatów w 15-osobowym, nowym Zarządzie PZR obok prezesa i sekretarza generalnego zasiądą: Krzysztof Folc (59 głosów popierających kandydaturę), Andrzej Stępień (52), Tomasz Kutyba (48), Marcin Chudzik (48), Stanisław Pogorzelski (45), Marcin Danieluk (43), Krzysztof Okapa (42), Maciej Powała-Niedźwiecki (38), Bogdan Pietrak (38), Tomasz Kapustka (37), Maciej Brażuk (37), Dariusz Piechocki (37) i Robert Górczyński (35). W składzie komisji rewizyjnej decyzją Zgromadzenia znaleźli się: Leszek Samel (66 głosów), Eugeniusz Kałużny (66), Jerzy Królicki (65), Andrzej Kopyt (62) i Teresa Jarczyk (43). Pierwsze posiedzenie nowego Zarządu odbędzie się 6 grudnia br. Wtedy też poznamy funkcje i zakres obowiązków jaki będzie spoczywał na wybranych wczoraj członkach Zarządu Związku.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?