Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
SPAŁA PO RAZ PIERWSZY, MOŻE NIE OSTATNI.
Dzięki staraniom Polskiego Związku Rugby (głównie Szefa Wyszkolenia i Sekretarza Generalnego), udało się zorganizować zimowy staż Kadr Wojewódzkich, w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale.
Na początku grudnia pośród 120 reprezentantów wszystkich regionów Polski, w trzydniowej akcji uczestniczyło także 15 zawodników z klubów wielkopolskich (Posnania Poznań, Dragonia Mosina, Tytan Gniezno).
Mieli oni możliwość odbycia czterech treningów, pod okiem doświadczonych krajowych szkoleniowców, a nawet selekcjonera reprezentacji Polski Tomasza Putry i gościa z Francji, trenera związkowego Patrica Froment. Oprócz interesujących zajęć na matach zapaśniczych, na siłowni, w tzw. rękawie lekkoatletycznym i na wielofunkcyjnej hali sportowej, kadeci mogli dobrze poznać infrastrukturę wzorcowego ośrodka jakim jest Spała (nic dziwnego, że przyjeżdżają tu trenować reprezentacje i klubu zachodnie).
Sporą atrakcją była też możliwość obcowania i podpatrywania "przy pracy" takich sław lekkiej atletyki, jak Monika Pyrek, Anna Rogowska, Kamlia Skolimowska, Marek Plawgo czy Szymon Ziółkowski!
Wśród najczęściej zadawanych, przez bardzo zadowolonych zawodników, pytań, powatarzało się to, czy był to jedyny taki staż, czy też w przyszłości młodzi reprezentanci częściej będą trenować w Spale!
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?