Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
I PO BALU...
Kolejny karnawałowy bal przeszedł do historii. Nowa lokalizacja była koniecznością, ale okazała się dobrym wyborem- wszyscy chwalili sobie fakt, że stoliki i tańce są w jednej sali. Gdyby pozostać przy niej w przyszłym roku, na pewno nie będzie już kłopotu z trafieniem- będzie się mówiło przecież "tam gdzie ostatnio"...
Opinie generalnie są pozytywne, znakomita większość bawiła się bardzo dobrze, niektórzy wręcz wybitnie /tzw. rugbowa starszyzna/, kładąc do futerału gitarzysty zespołu "ostatnie pieniądze" po... 5 nad ranem, podczas gdy sprawdzone w ubiegłym roku trio, zakontraktowane było do 4-tej! Chociaż początek nie zapowiadał tak "efektownego" finału- towarzystwo ruszyło do tańców na sygnał... telewizji WTK, która w osobie niezawodnego red. D. Kozelana, przyjechała udokumentować to wydarzenie.
Tradycyjne dla tej imprezy, było ogłoszenie wyników plebiscytu na najlepszych zawodników Ważne były zarówno głosy I drużyny /z ankiety przeprowadzonej na spotkaniu świątecznym/, jak też trenerów, zarządu sekcji i przedstawicieli oldboy'ów. W tym roku za najbardziej wyróżniających się w grze i na treningach zawodników, uznano Ł. Kujawskiego w młynie i L. Krysztofiaka W ataku- działacze docenili ich wkład w dobrą dyspozycję całej drużyny efektownymi koszulkami.
Cieszył ponownie liczny udział osób znajomych ludzi z naszego środowiska /np. sąsiadów, rodziców młodszych zawodników/, słabiej dopisali tym razem seniorzy, dlatego już dziś organizatorzy, z T. Rybackim, J.-F. Kubasiem i J. Kalką /brawo kierowniku za "organiczny" wkład pracy i dopilnowanie wszystkiego/, już dziś zastanawiają się nad formułą 3 Balu 2006, tak by "dogodzić" nie tylko podniebieniu ale i upodobaniom muzycznym absolutnie wszystkich jego uczestników.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?