Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
UDANE SPOTKANIE NOWOROCZNE.
Chocia, iż frekwencja mogła być lepsza, należy cieszyć się i z tego, że jak co roku, na początku stycznia prawie piećdziesięciu oldboy'ów sekcji rugby przybyło w miniony piątek do klubu na tradycyjne spotkanie.
Oczywiście, mimo że od świąt Bożego Narodzenia minęły już dwa tygodnie, nie zabrakło opłatka i życzeń noworocznych. Zabrakło natomiast kilku kolegów, którzy odeszli na wiecznie zielone boiska, a pamięć ich została uczczona minutą ciszy.
Było też kilka krótkich wystąpień, m. in. organizatorów: Marka Woźniaka i Jerzego Grochowalskiego, a także jednego z urzędujących prezesów sekcji, Tomasza Rybackiego, który zaapelował o większą konsolidację środowiska i zaangażowanie, szczególnie "młodszych" weteranów, w życie sekcji. Dziura pokoleniowa, która ciągle się powiększa, jest jedną z przeszkód, np. na drodze do pełniejszego uczestnictwa w imprezach, na które Rugby Oldboy Club Poznań, dostaje coraz więcej zaproszeń.
Biesiadowaniu, rozmowom i wspomnieniom nie było końca, a spotkanie przy ul. Słowiańskiej zakończyło się grubo po północy.
Wielkie słowa uznania i podziękowanie należy skierować na ręce Marka i Jurka, za determinację i świetne przygotowanie tradycyjnej imprezy!!!
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?