Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
SENIORZY I JUNIORZY NA OBOZIE.
Tradycyjbie na początku marca, pierwsza drużyna seniorów i juniorów udały się po raz kolejny z rzędu, do Trzcianki, gdzie wykonają "ostatni szlif" przed nadchodzącym wiosennym sezonem.
Doskonale układająca się współpraca z gospodarzami obiektów w położonej niecałe 100 kilometrów Trzcianki, pozwala ze spokojem myśleć o wykonaniu planu treningowego, w przededniu rozgrywek 1 ligi. Trener Krzysztof Baraniecki ma do swojej dyspozycji na obozie wszystkich zdrowych zawodników, za wyjątkiem podróżującego ze zgrupowania kadry na kolejne zgrupowanie Piotra Korka. Również, przy sprzyjającej pogodzie, do dyspozycji ma dwie płyty treningowe, co na etapie bezpośredniego przygotowania startowego, jest sprawą niezmiernie ważną.
Prawdopodobnie nie dojdzie do skutku gra kontrolna z drużyną z Odessy (problemy wizowe Ukraińców), zaplanowana wstępnie na najbliższy weekend (choć ostatecznej decyzji jeszcze nie ma). Pewny natomiast, i to od dobrych kilku miesięcy, jest mecz towarzyski Posnanii z AIB Dublin, która to drużyna reprezentować będzie siedzibę główną właściciela BZ WBK. Swego rodzaju przetarciem będzie także pierwszy wiosenny mecz Muszkieterów, w Wielką Sobotę, na trudnym terenie w Olsztynie. Przeciwnikiem będzie ekipa WMPD PUDiZ.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?