Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
MŁODZIEŻ W ROZJAZDACH...
Coraz cieplejsza aura sprawia, że obok seniorów uaktywniają się grupy młodzieżowe. Trenerów cieszy bardzo nie tylko coraz lepsza frekwencja, ale i generalny kłopot z nadmiarem imprez, w których nasz klub może potencjalnie uczestniczyć!
Oczywiście będziemy na bieżąco informować o planach wszystkich kategorii, od mini żaka do juniora, niebawem na podstronie MECZE, ukaże się kalendarium, które zawierać będzie najbliższe terminy i będzie również uaktualniane.
Dziś informacja o dwóch wyjazdach w najbliższą sobotę, 12 kwietnia: najmłodszych-czyli miniżaczków i żaków do Łodzi, na 1 Memoriał Mirosława Wojtani, z trenerem Jackiem Kalką i kadetów do Gdańska, na półfinałówy turniej Mistrzostw Polski Kadetów w rugby 7, z trenerem Tomkiem Kapustką.
W obydwu przypadkach są to nieplanowane wcześniej imprezy, dlatego już teraz dziękujemy rodzicom, za pomoc, bez której trudno byłoby ten zamiar zrealizować!
W regionalnym turnieju dzieci i młodzieży w Łodzi, mali rugbiści Posnanii uczestniczyć będą jako goście spoza grupy strefowej. Turniej siódemek na boisku gdańskiej AWFiS, obok drugiego, w Rudzie Śląskiej został zorganizowany wobes olbrzymiego zainteresowania klubów (ponad 20 startujących).
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?