Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
UDANA KONSULTACJA.
Mimo bardzo kapryśnej pogody, wszyscy uczestnicy wyjazdu do Bornego Sulinowa, na Ogólnopolską Konsultację Kadr Wojewódzkich (17- 20.04.2008), zaliczą jako bardzo udaną.
Możliwość wspólnego trenowania w grupie 120 najlepszych zawodników rocznika 1991 i 1992, a pod okiem doświadczonych szkoleniowców związkowych i wojewódzkich, była sporym przeżyciem dla reprezentacji Wielkopolski, w większości złożonej z graczy Posnanii.
Międzynarodowy Test Sprawności Fizycznej, ujednolicenie szkolenia w wybranych elementach, gry szkolne w miedszanych składach, czy wreszcie tradycyjny turniej regionów, są doskonałą okazją nie tylko do monitorowania najlepszych kadetów, ale też doskonałą okazją do podnoszenia ogólnego poziomu gry w tej kategorii.
W sobotnim turnieju, o sporą niespodziankę postarała się reprezentacja połączonych regionów Łódzkiego i Wielkopolski, wygrywając rywalizację i będąc minimalnie lepszą (mała tabela) od Lubelskiego i Pomorskiego. Na codzień rywale z tej samej grupy eliminacyjnej, tym razem stanowili doskonale wspólpracujący kolektyw, który zaimponował przede wszystkim żelazną defensywą i ogromną wolą walki, z teoretycznie silniejszymi przeciwnikami. To pozwoliło tej ekipie pokonać Pomorze 15:5, Mazowsze I 13:5, a Mazowsze II 24:0. Ulegli jedynie, po zażartym pojedynku Lubelskiemu 3:7, mając idealną okazję na przyłożenie, w ostatnich sekundach...
Grę wielkopolsko- łódzkiego tamdemu (nie pierwszy to taki skład), komplementowali trenerzy reprezentacji Polski: Andrzej Kopyt, Szef Wyszkolenia, asystujący Tomaszowi Putrze i Maciej Misiak, trener kadry juniorów.
Końcowa klasyfikacja Turnieju Regionów:
1. Łódzkie/Wielkopolska
2. Pomorze
3. Lubelskie
4. Mazowsze I
5. Mazowsze II
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?