Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
ZMIANY ORGANIZACYJNE W POSNANII!
W związku z wiosennymi niepowodzeniami Muszkieterów, zarząd sekcji rugby zdecydował się na daleko idące zmiany organizacyjne. Grającym trenerem ataku mianowany został reprezentant Polski- Jurij Buchało. Za treningi formacji młyna odpowiadać będzie poważnie kontuzjowany, lecz posiadający
duży autorytet wśród zawodników Krzysztof Witczak. Głównym trenerem- tzw. koordynatorem pozostanie Krzysztof Baraniecki. Będzie mógł on skoncentrować się przede wszystkim na taktyce drużyny. To nie koniec zmian. Od trzech tygodni aktywnie trenuje również druga drużyna Posnanii- ma ona stać się zapleczem pierwszego zespołu.
Taka reorganizacja ma służyć przede wszystkim modyfikacjom treningu- Witczak i Buchało skoncentrują się na opieką nad swoimi formacjami, Baraniecki zaś będzie mógł dokładnie przygotować taktykę na każdy mecz. To bardzo nowoczesne zmiany- wiele zespołów w Europie funkcjonuje w ten sposób. Zarząd sekcji rugby Posnanii Poznań poszukuje również trenera od motoryki- gdy uda się go pozyskać kadra trenerska na przyszły sezon zostanie skompletowana.
My tymczasem możemy zapewnić, że zmiany w Posnanii wejdą w życie już od 01 lipca- od tego momentu Posnania będzie trenować według nowego wyżej opisango systemu.
Czy zmiany spowodują lepszą grę i bardziej zadowalające wyniki w przyszłym sezonie? Tego dowiemy się już jesienią. My głęboko wierzymy, że tak się stanie!
By MKBrak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?