Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
Rezerwy wznowiły treningi.
Wspólne sierpniowe zajęcia rezerw i młodzieży Posnanii, zaowocowaly 24 sierpnia, wyjazdem na turniej rugby plażowego SKORZĘCIN BEACH RUGBY 2008. Wszyscy z 15 zawodników, którzy pojechali do Skorzęcina, na zaproszenie klubu Tytan Gniezno, współorganizatora pierwszych, nieoficjalnych mistrzostw Wielkopolski w "plażówce", nie żałowali. Odbyły się one na jednej z największych plaż nad jeziorem w Polsce, przy sporym zainteresowaniu spacerujących turystów, pięknej pogodzie i ostrej muzyce płaczonej z trafnym komentarzem. Poznaniacy, podzieleni na dwie drużyny: Posnania KRI i Posnania II, zagrali po 3 wyczerpujące mecze, dwa w grupie i finał o miejsce.
Posnania KRI zajęła ostatecznie 2 miejsce, ulegając w dogrywce wielkiego finału Tytanowi I 3:4. Druga drużyna, zwyciężając Spartę Jarocin, zajęła 3 miejce, w stawce 6 ekip. Za najlepszego zawodnika uznano Roberta Bosiackiego (Tytan I Gniezno), który dzień wcześniej zdobył wraz z kolegami z Posnanii... tytuł Mistrza Polski Juniorów! Najskuteczniejszym zawodnikiem uznano Bartka Balcerskiego, kadeta z Posnanii KRI.
Wkrótce na wspólnym zebraniu, zapadną decyzję co do formuły i terminów spotkań w grupie zachodniej Ligi Okręgowej. Według potwierdzonych informacji, w inauguracyjnym sezonie 2008/09 spotkają się następujące kluby: Kaskada Szczecin, Haust Zielona Góra, Posnania Poznań, Tytan Gniezno i Politechnika Wrocławska. Rozważa jeszcze start w tym sezonie drużyna Sparty Jarocin.
Póki co trenerzy Posnanii przypominają, że treningi rezerw odbywają się bez zmian, w każdą środę o godzinie 19:00. Kilku zawodników, którzy wrócili do rugby poprzez zajęcia z II drużyną, już regularnie uczestniczy w treningach pierwszego składu i nawet zaliczyło występy w "piętnastce" Muszkieterów z Winograd!!!
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?