Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
KTO ZA TO ZAPŁACI? Mecz odwołany dzień wcześniej...
Klub, znając nowy termin rozegrania meczu, wyznaczony przez PZR na wtorek godzinę 14:00, zrobił ze swojej strony wszystko: przygotował obiekt, powiadomił media, w tym lokalną telewizję WTK, realizującą retransmisję i gazety. Nawet działacze zarządu Posnanii, przełożyli swoje comiesięczne posiedzenie, koordynując je z godziną rozpoczęcia meczu...
Nie wszyscy kibice zorientowali się w tym czeskim filmie. Już na pół godziny przed 14:00, widać było przed klubem zdezorientowanych sytuacją kibiców, którzy nie śledzili wnikliwie kolejnych informacji w internecie.
Najbardziej kłopotliwą sprawą wydają się jednak zwolnienia naszych zawodników z zakładów pracy. Od ubiegłego czwartku, niemal wszyscy czynili starania, aby mieć we wtorek wolne. Czasy, że rugbista przyjeżdżał na mecz prosto z pracy, raczej minęły bezpowrotnie. Skutkiem tego, wielu z nich miało dziś... wolny dzień, bo doprawdy trudno najpierw rezerwować wolne na mecz środę, potem wtorek, a potem w ogóle to odwoływać!
Osobnym przypadkiem jest sprawa wczorajszego przyjazdu Tomasza Hebdy, który dysponując zwolnieniem z macierzystego klubu, został ściągnięty na ten arcyważny pojedynek z Poitiers we Francji!
Trudno jednak liczyć na jakąkolwiek rekompensatę z tytułu poniesionych kosztów- działacze PZR, decydując o odwołaniu terminu, który sami pięć dni wcześniej ustalili, prawdopodobnie nie myśleli o takich "drobiazgach".
Muszkieterowie trenowali wczoraj jak zawsze o 19:00, zachowując pozory normalności. W końcu mecz z WMPD PUDiZ Olsztyn, zaplanowany na niedzielę chyba się odbędzie...
#1 | farMER dnia kwiecień 21 2009 21:22:41
rekompensatą powinno być przyznanie 5 punktów na konto poznaniaków ..
#2 | jar61 dnia kwiecień 22 2009 12:42:39
PZR jakos nie ma wyrzutów sumienia,na stronie PZR cisza,wszystko jest ok.Chyba komuś zależy by Posnania nie weszła do czwórki,przeciez jest silniejsza niż bardzo słabiutka wiosna Juvenia.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?