Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
ZMIANY NA STADIONIE. Nie oglądając się na kryzys.
Póki co Posnania, jako jeden z niewielu klubów w Polsce, może pochwalić się dwoma, pełnowymiarowymi boiskami do rugby. Oczywiście stan obydwóch, jest daleki od doskonałości, ale i tak wzbudza u innych zazdrość. Dolna płyta treningowa, od kilku lat domaga się remontu (mimo, że lada tydzień cała się zazieleni).
Również płyta główna czeka cierpliwie na "lepsze czasy", ale najpilniejsze wydaje się jej przysunięcie do trybuny i... remont siedzisk.
Ten ostatni właśnie się rozpoczął. Dział Obiektów stara się, gospodarczym sposobem, modernizować trybuny etapami. Aby zamontować używane krzesełka, odkupione jesieniąod POSiR-u (ostatnia transza pięciuset sztuk, pochodzących ze Stadionu Miejskiego), należy wcześniej "wyprostować" podpory. Dlatego oddanie do użytku choćby kilkudziesięciu krzesełek, wymaga dosyć poważnych prac ziemnych.
Coraz bardziej realna wydaje się likwidacja reliktu przeszłości, czyli niczemu już absolutnie nie służąca, żużlowa bieżnia, która "odsuwa" kibiców o dobre 20 metrów od widowiska. Ambicją klubu jest zlikwidowanie jej jeszcze w tym roku.
Nam pozostaje jedynie liczyć na wyrozumiałość naszych kibiców, którzy w rundzie wiosennej nie zawodzą i trzymać kciuki za postęp prac!
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?