Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
IX MEMORIAŁ B. PAWLACZYKA. Jak co roku we wrześniu.
Wszechobecny kryzys sprawił, że mimo wielomiesięcznych zabiegów organizatorów, nie udało się przyciągnąć w tym roku drużyn z zagranicy. Wielkokrotny zwycięzca w kategorii miniżaka, BRC Berlin, stracił swojego długoletniego prezesa, Fritza Feyerherma i przechodzi w tej chwili transformację. Zapowiadane ekipy z Węgier (goszczące też w Poznaniu), nie dopięły niestety budżetu eskapady do Polski. Z niedalekich Czech, po raz kolejny nie zjawi się żaden klub....
Paradoksalnie, przybywa za to drużyn wielkopolskich, które uczestniczą w tej konfrontacji niezawodnie! W ubiegłym roku były to debiutujące ekipy z gminy Pobiedziska, w tym roku po raz pierwszy zobaczymy młodzików ze Sparty Jarocin, co jest efektem konsekwentnej pracy Mateusza Boruty i pomagających mu kolegów. Oczywiście nie zabraknie startujących zawsze drużyn z UKS 5 Wilda i Dragonii Mosina, a jak zawsze silne składy przywiozą Budowlani Łodź! Miłą niespodzianką, wynikająca z coraz bliższej współpracy pomiędzy klubami, jest udział Tura Chojnice.
Turniej z uwagi na fakt, że Posnania dysponuje w tej chwili tylko jednym w miarę przygotowanym boiskiem, rozpocznie się już dziś po południu, ale trzon gier turniejowych zaplanowany jest na jutro, w godzinach 10:00- 15:15. Bezpośrednio po ostanich meczach nastąpi uroczyste zakończenie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?