TWARDA WALKA I DOBRE ZAWODY. Posnania II- Kaskada Szczecin 23:7 (6:7)
Ponieważ nie doszedł do skutku turniej w Zielonej Górze, drużyny umówiły się, że zagrają w niemal pełnym wymiarze, po 2 x 35 minut. Końcowy sukces poznańskich rezerw, był efektem przewagi, jaką podopieczni J. Szczepańskiego osiągnęli dopiero w ostatnich 20 minutach. Wtedy to trzykrotnie przykładali piłkę na polu punktowym gości, w wyniku wypracowanej przewagi liczebnej.
Wcześniej oglądaliśmy ostrą, męską "wymianę ciosów", Kaskada nastawiła się na grę młynem (bardzo dobre warunki fizyczne!), od czasu do czasu wykorzystując dość szybkich graczy tyłów. Druga drużyna Posnanii.... przeciwstawiła im to samo! Stąd, kilka nieskutecznych, a mogących zakończyć się przyłożeniem, akcji. Jedyne punkty dla gospodarzy padły z dwóch rzutów karnych (M. Hebda), natomiast goście, twardo grając wszystkie karne, jeden z nich, na przedpolu zamienili na 7 punktów.
W drugiej części, powoli uwidaczniała się przewaga Posnanii, która grała coraz częściej i coraz bliżej pola rywali. Od 50 minuty zdobywali punkty po zespołowych akcjach: P. Minkin, O. Vasseur i P. Makles. To ostatnie przyłożenie przypieczętowało dużo lepszą, a przede wszystkim mądrzejszą grę poznaniaków w tej części spotkania.
#1 | Rekin dnia październik 19 2009 21:50:56
Haha nasze dziadki sa lepsze od waszych dziadkow! Grin

A admin moglby uaktualnic tabele ekstraligi, do wiosny moglaby wisiec aktualna ; )
#2 | ILoveRugby dnia październik 19 2009 23:05:15
Dzia dzia dziadzia jest ? Dzia dzia dzia dzia jest ?
Słuchajcie wszyscy! Grin!
#3 | Pulas89 dnia październik 23 2009 13:45:27
wiec szczerze jak pamietam to wiekszośc czasu gra toczyła sie na połowie kaskady a dwa boli stwierdzenie ze nie jestesmy w stanie osiągnąc wiecej z czym absolutnie sie nie zgadzam ale...widac czyms trzeba slodzic sobie gorycz porażkiPfft