Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
EUROPEJSKIE SŁAWY W POZNANIU. Konferencje szkoleniowe dla trenerów
Już od czwartku, gościem Polskiego Związku Rugby i Krajowego Oficera Rozwoju, będzie świetny szkoleniowiec francuski, Riadh Djait, trener z okręgu Rhone- Alpes, posiadający licencję edukatora IRB. Od czwartku do niedzieli (03-06.12), będzie on prowadzić pierwszą część warsztatów dla trenerów z całej Polski (głównie klubów lig regionalnych). Drugą część przewidziano na rok 2010, a ci (spośród trzydziestu!) którzy ją ukończą, otrzymają certyfikat IRB.
Równo tydzień później, do Poznania zjadą trenerzy związkowi i ligowi, którzy wraz z arbitrami odbędą tradycyjną, przypadającą na koniec roku konferencję szkoleniową.
Jak zwykle, nie zabraknie na niej przyjaciela polskiego rugby, Dyrektora Technicznego Francuskiej Federacji Rugby, Jeana- Claude'a Skreli. Będzie on, razem z trenerem selekcjonerem reprezentacji Polski, Tomaszem Putrą, pracować nad podniesieniem umiejętności szkoleniowców odpowiedzialnych za pracę w najlepszych polskich klubach i w kadrach młodzieżowych. Sędziów czeka drugi moduł szkolenia IRB, prowadzonego przez Philippe'a Marguin- również zakończonego sertyfikatem IRB.
Obydwie konferencje odbędą się w kompleksie sportowym KS "Sobieski", z którego kilkakrotnie korzystały już nasze reprezentacje.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?