Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W RUGBY
Mistrzostwa Polski Juniorów - dzień drugi.

Budowlani Lublin – Budowlani Łódź 15:0 (8:0)
Ogniwo Sopot – AZS AWF Warszawa 21:15 (12:5)
Posnania Poznań – Pogoń Siedlce 13:12 (5:12)
Orkan Sochaczew – Czarni w Bytomiu 24:12 (19:12)


GRUPA A


godz. 11.00 Budowlani Lublin – Budowlani Łódź 15:0 (8:0)
Punkty:
Budowlani Lublin: Szrejber Rafał-5, Węzka Michał-5, Skałecki Piotr-2, Tatara Marcin-3
Budowlani Łódź:
Kary:
Żółtka kartka- Stroiński Łukasz(Budowlani Łódź)

godz. 12.15 Ogniwo Sopot – AZS AWF Warszawa 21:15 (12:5)
Punkty:
Ogniwo Sopot : Hildebrant Rafał-6, Wiśniewski Tomasz-5, Marzec Szymon-5, Przychodzki Marek-5
AZS AWF Warszawa:Wasilewski Krzysztof-5,Zieliński Tomasz-5,Stasiukiewicz Robert-5
Kary:
Żółta kartka – Jabłonowski Mateusz(Ogniwo Sopot)

TABELA GRUPY A

1.Budowlani Lublin –6 pkt. (56:5)
2.Ogniwo Sopot – 6 pkt. (41:27)
3.Budowlani Łódź – 2 pkt. (12:35)
4.AZS AWF Warszawa – 2 pkt. (20:62)

GRUPA B

godz. 13.30 Posnania Poznań – Pogoń Siedlce 13:12 (5:12)
Punkty:
Posnania Poznań: Makles Paweł-5, Bandurski Patryk-5, Adamski Mateusz-3
Pogoń Siedlce: Jaworski Paweł-5, Muszyński Grzegorz-5, Żurawski Tomasz-2
Kary:
Żółta kartka – Muszyński Grzegorz(Pogoń Siedlce)

godz. 14.45 Orkan Sochaczew – Czarni w Bytomiu 24:12 (19:12)
Punkty:
Orkan Sochaczew: Lempart Rafał-5, Szwarc Sebastian-10, Pietrzyk Konrad-9
Czarni w Bytomiu: Maniecki Patryk-5, Gewald Mateusz-5, Perzak Karol-2
Kary:
Żółta kartka- Wydrzyński Kamil(Orkan Sochaczew)

TABELA GRUPY B

1. Posnania Poznań – 6 pkt. (30:12)
2. Orkan Sochaczew – 6 pkt. (34:20)
3. Pogoń Siedlce – 2 pkt. (20:23)
4. Czarni w Bytomiu – 2 pkt. (12:41)

Najskuteczniejsi:

Hildebrant Rafał (Ogniwo Sopot)-16,
Szrejber Rafaf(Budowlani Lublin)-15,
Skałecki Piotr (Budowlani Lublin)-13,


SĘDZIA GŁÓWNY: Wiesław Piotrowicz

źródło: http://www.rugby.info.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?