Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
PROGRAM OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY
Po raz trzeci swój turniej rugbiści rozegrają nadgranicznym Gubinie.
Tytułu z poprzedniego roku bronią młodzi podopieczni Trenera Macieja Misiaka rugbiści Orkana Sochaczew.

W grupie A zagrają:
1.Posnania Poznań 2.Ogniwo Sopot 3.Budowlani Lublin 4.Juvenia Kraków.

W grupie B:
1.Orkan Sochaczew 2.Budowlani Łódź 3.UKS Gorce Raba Niżna 4.Pogoń Siedlce.

Poniżej podajemy program zawodów.

PROGRAM ZAWODÓW


14.07.2010 r. (środa)
do godz. 18.00 przyjazd i zakwaterowanie uczestników
godz. 20.00 odprawa sędziowska ( hotel Retro )
godz. 20.30 Konferencja techniczna
Hotel Retro, ul Chopina 1,
66-620 Gubin

15.07.2010 r. (czwartek)
godz. 10.00 mecz nr 1: 1A Posnania Poznań – 4A Juvenia Kraków
godz. 11.15 mecz nr 2: 2A Ogniwo Sopot – 3A Budowlani Lublin
godz. 16.00 Ceremonia otwarcia OOM
godz. 16.30 mecz nr 3: 1B Orkan Sochaczew – 4B Pogoń Siedlce
godz. 17.45 mecz nr 4: 2B Budowlani Łódź – 3B UKS Gorce Raba Niżna

16.07.2010 r. (piątek)
godz. 10.00 mecz nr 5: 1A Posnania Poznań – 3A Budowlani Lublin
godz. 11.15 mecz nr 6: 2A Ogniwo Sopot – 4A Juvenia Kraków
godz. 16.00 mecz nr 7: 1B Orkan Sochaczew – 3B UKS Gorce Raba Niżna
godz. 17.15 mecz nr 8: 2B Budowlani Łódź – 4B Pogoń Siedlce

17.07.2010 r. (sobota)

godz. 10.00 mecz nr 9: 3A Budowlani Lublin – 4A Juvenia Kraków
godz. 11.15 mecz nr 10: 1A Posnania Poznań – 2A Ogniwo Sopot
godz. 16.00 mecz nr 11: 3B UKS Gorce Raba Niżna – 4B Pogoń Siedlce
godz. 17.15 mecz nr 12: 1B Orkan Sochaczew – 2B Budowlani Łódź

18.07.2010 r. Niedziela – Dzień Wolny

19.07.2010 r. (poniedziałek)
godz. 9.00 mecz nr 13 o VII / VIII miejsce
godz. 10.15 mecz nr 14 o V / VI miejsce
godz. 11.30 mecz nr 15 o III / IV miejsce
godz. 12.45 mecz nr 16 o I / II miejsce

godz. 14.00 Ceremonia zamknięcia OOM

źródło: http://www.rugby.info.pl
#1 | Koza dnia lipiec 13 2010 14:25:28
Powodzenia!
#2 | jonny61 dnia lipiec 13 2010 17:23:39
Jaca liczę na Ciebie!
Kadra zobowiązuje!!!!
#3 | Szakal dnia lipiec 14 2010 13:53:09
Grin Chłopaki grunt to dobra spina Grin
Licze na Was!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?